LENGVOJI ATLETIKA

2007 09 10 0:00

MARATONAS.

Šeštadienį sostinėje vykusio IV tarptautinio Vilniaus maratonas, kuriame prie starto linijos stojo per 2000 bėgimo entuziastų iš viso pasaulio, absoliučiu nugalėtoju tapo Kenijos atletas Richardas Rotichas (2.21:15). Greičiausias iš lietuvių buvo kėdainiškis Aurimas Skinulis (2.33:06), kuris ir tapo 2007 m. Lietuvos maratono čempionu. Tarp moterų greičiausios buvo Baltarusijos stajerės Natalija Chatkina (2.51:19) ir Olga Judzenkova (2.51:29). Trečia liko lietuvė Modesta Kaminskienė (3.06:52), apgynusi Lietuvos maratono čempionės titulą.

TENISAS.

Atvirojo JAV teniso čempionato moterų vienetų varžybų nugalėtoja po ketverių metų pertraukos tapo favoritė 25-erių belgė Justine Henin. Praėjusių metų šio turnyro finalininkė šeštadienį finale 6:1, 6:3 nugalėjo rusę Svetlaną Kuznecovą (4), kuri pergalę Niujorke šventė 2004-aisiais. Tai jau septintasis J.Henin laimėtas "Grand Slam" serijos turnyras.

* Atvirojo JAV teniso jaunių čempionato vienetų varžybų pusfinalyje septyniolikmetis Ričardas Berankis (15) rezultatu 7:6 (7:3), 6:4 įveikė italą Matteo Trevisaną (3), pateko į finalą ir vakar susitiko su lenku Jerzy Janowicziumi. Pastarasis kitame pusfinalyje 6:2, 6:7 (2:7), 7:6 (7:1) palaužė italą Thomasą Fabbianą (11).

LENGVOJI ATLETIKA.

Italijoje surengtame pasaulio lengvosios atletikos veteranų čempionate sidabro medalį moterų iki 60 metų grupėje iškovojo rutulio stūmikė Jadvyga Putinienė - 11,81 m. Lietuvė 70 cm nusileido čempione tapusiai kroatei Katarinai Sporer-Tosič.

Tai buvo pirmasis Lietuvos lengvaatlečių medalis šiose pirmenybėse.