LENGVOJI ATLETIKA

2007 09 25 0:00

BĖGIMAS.

Šeštadienį Rasa Drazdauskaitė Vilniuje laimėjo 10 km bėgimo Lietuvos čempionės titulą, sekmadienį ji greičiausiai įveikė tokią pat distanciją Estijos sostinėje vykusiose "SL Ohtulehe Rahvajooks" bėgimo varžybose - 35:47. Tai jau šešta lietuvių pergalė per ketvirčio amžiaus bėgimo varžybų Estijos sostinėje istoriją. 10 km distanciją Taline yra laimėję Vilija Birbalaitė (2000 metais) ir Pavelas Fedorenka (2002), o pusės maratono - Živilė Balčiūnaitė (2000), Inga Juodeškienė (2002) ir Modesta Drungilienė (2005). Sekmadienį 10 km nuotolį Estijos sostinėje baigė 670 bėgikų (tarp jų 207 moterys).

KREPŠINIS.

Italijos vyrų krepšinio supertaurę iškovojo šalies čempionas Sienos "Montepaschi" klubas, kuriame žaidžia du lietuviai. Jis sekmadienį namie 96:50 nugalėjo Trevizo "Benetton" krepšininkus. 13 taškų nugalėtojams pelnė Rimantas Kaukėnas. Kšyštofo Lavrinovičiaus sąskaitoje 6 taškai. 14 taškų į svečių krepšį įmetė Benjaminas Eze. "Benetton" gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Lionelis Chalmersas (16 tšk.) ir Tommaso Fantoni (10 taškų).

TENISAS.

Pirmadienį paskelbtame naujame geriausių pasaulio tenisininkių WTA reitinge Lina Stančiūtė su 69,5 taško per savaitę iš 317-osios pozicijos nukrito į 321-ąją. Lyderė - JAV atviro teniso čempionato nugalėtoja belgė Justine Henin (5200 tšk.). Ji lenkia rusę Svetlaną Kuznecovą (3609 tšk.) bei serbę Jeleną Jankovič (3445 tšk.).

* Naujoje pajėgiausių pasaulio tenisininkų ATP klasifikacijoje Gvidas Sabeckis su 28 taškais per savaitę iš 644-osios vietos nukrito į 650-ąją. Atviro JAV teniso čempionato jaunių turnyrą prieš dvi savaites laimėjęs septyniolikmetis Ričardas Berankis su 16 taškų iš 790-osios vietos grįžo į 786-ąją. Pajėgiausių planetos tenisininkų dešimtukas nepakito, jo lyderis 191-ą savaitę tebėra ketvirtą kartą iš eilės atviras JAV teniso pirmenybes prieš dvi savaites laimėjęs šveicaras Roger Federeris (7605 tšk.). Antrojoje vietoje išliko ispanas Rafaelis Nadalis (5385 tšk.), trečiojoje - serbas Novakas Džokovičius (4295).