LENGVOJI ATLETIKA

2008 04 21 0:00

LENGVOJI ATLETIKA.

JAV vykstančiose "Kansas Relays" tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose pergalę rutulio stūmimo sektoriuje iškovojo Austra Skujytė. Sėkmingiausiu ketvirtuoju bandymu lietuvė įrankį nustūmė 16,85 m ir 47 cm aplenkė antrosios vietos laimėtoją amerikietę Zarą Northover.

KREPŠINIS.

Kipre vykstančio FIBA Europos taurės vyrų krepšinio turnyro finalo ketverto turnyro pusfinalyje Dainiaus Adomaičio ir Giedriaus Gusto Rygos "Barons-LMT" (Latvija) klubas 88:82 įveikė Kęstučio Šeštoko Tartu "Rock" (Estija) ekipą ir pateko į finalą. G.Gustas pelnė 10 taškų, D.Adomaitis - 8, K.Šeštokas - 7.

Vakar finale "Barons" žaidė su Monso-Heno "Dexia" (Belgija) klubu, kuris pusfinalyje 70:55 nugalėjo Limasolio "Proteas AEL" (Kipras) ekipą.

FUTBOLAS.

Vokietijos futbolo taurę keturioliktą kartą šio turnyro istorijoje ir trečią kartą per pastaruosius ketverius metus iškovojo šalies pirmenybių lyderis Miuncheno "Bayern" klubas. Šeštadienį finale "Bayern" tik po pratęsimo 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) įveikė anksčiau dusyk šalies taurę iškovojusią Dortmundo "Borussią", kuri finale žaidė po 19 metų pertraukos.

* Dar du įvarčius - penktąjį ir šeštąjį - Italijos antrajame futbolo divizione pelnė Tomas Danilevičius, o 15-ąją vietą užimanti "Grosseto" XXXVI ture svečiuose 5:3 (4:2) laimėjo prieš "Ascoli" ekipą.

RANKINIS. Šeštadienį žaistos Lietuvos aukščiausiosios lygos vyrų rankinio Tele2 čempionato antrosios ketvirtfinalio rungtynės. Per jas dar vieną staigmeną pateikė tik aštuntąją vietą reguliariajame sezone užėmusi Klaipėdos "Žemaitijos Dragūno" komanda. Uostamiesčio rankininkai namie antrą kartą tokiu pat rezultatu - 25:24 (11:11) įveikė reguliariojo sezono nugalėtoją "Lūšies-Sanistal" klubą ir laimėję seriją iki dviejų pergalių 2:0 pateko į pusfinalį.

Pusfinalyje "Žemaitijos Dragūnas" susitiks su "HC Vilniaus" klubu, kuris ketvirtfinalio seriją prieš Varėnos "Ūlą" laimėjo 2:0.

* 2010 metų Europos vyrų rankinio čempionato atrankos varžybose Lietuvos rinktinė žais 7 grupėje kartu su Ispanijos, Ukrainos, Olandijos ir Kipro komandomis. Taip lėmė Europos rankinio federacijos (EHF) kongreso Vienoje (Austrija) metu ištraukti burtai. Dvi pirmąsias vietas grupėse užimsiančios ekipos pateks į finalinį čempionato etapą, kuris vyks 2010 metų sausio 19-31 dienomis Austrijoje.