LENGVOJI ATLETIKA

2008 04 29 0:00

FORMULĖ-1.

"Formulės-1" pasaulio čempionato ketvirtasis etapas - Ispanijos "Grand Prix" lenktynės - baigėsi dvigubu "Ferrari" komandos triumfu. Pergalę šventė nugalėtojo titulą ginantis suomis Kimis Raikkinenas, antras liko jo komandos draugas brazilas Felipė Massa, trečias - "Mclaren" pilotas britas Lewisas Hamiltonas. Iškovojęs antrąją pergalę šį sezoną bendrojoje įskaitoje pirmaujantis K. Raikkonenas pelnė 29 taškus ir devyniais lenkia į antrąją vietą pakilusį L.Hamiltoną. Trečias - lenkas Robertas Kubica (19 tšk., "BMW Sauber").

BĖGIMAS.

Per Hamburgo maratoną šešta tarp moterų finišavo šiaulietė Rasa Drazdauskaitė, pasiekusi asmeninį rekordą ir įvykdžiusi Pekino vasaros olimpinių žaidynių A normatyvą (42,195 km įveikė per 2.31:59). Nugalėjo rusė Irina Timofejeva (2.24:14). Vyrų grupėje triumfavo kenas Davidas Mandago (2.07:23).

* Per tarptautines "Drake Relays" lengvaatlečių varžybas JAV lietuvė Rasa Troup 3000 m kliūtinio bėgimo rungtyje užėmė antrąją vietą (9:51,28) ir įvykdė olimpinį B normatyvą.

ĖJIMAS.

32-ą kartą per Ispanijoje vykusias "Moratalazo Grand Prix" sportinio ėjimo varžybas antrąją vietą tarp moterų 5 km distancijoje užėmė Sonata Milušauskaitė (22:36). Pirma - norvegė Kjersti Platzer (22:02).

ŠACHMATAI.

Per Bulgarijoje vykstantį Europos moterų šachmatų čempionatą Viktorija Čmilytė (ELO koeficientas 2466) septintojo rato partiją su ukrainiete Ana Ušenina (2474) baigė lygiosiomis ir pelniusi 5,5 taško iš 7 galimų išlieka 157 dalyvių turnyro lyderių grupėje. Po 5,5 taško turi dar septynios šachmatininkės. Šiandien V.Čmilytė susitiks su kita Ukrainos atstove Kateryna Lahno (2479).

RANKINIS.

Per antrąsias Lietuvos moterų rankinio čempionato finalo rungtynes daugkartinė šalies čempionė Vilniaus VPU "Šviesa-Eglė" svečiuose 29:19 (17:10) nugalėjo Kauno "Žalgirio-LKKA" ekipą ir išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą - 1:1. Pirmąsias rungtynes Vilniuje po pratęsimo 33:31 laimėjo "Žalgirio-LKKA" komanda.

TENISAS.

Neoficialaus komandinio moterų teniso čempionato - Federacijos taurės turnyro - finale susitiks Rusijos ir Ispanijos rinktinės. Per pusfinalį titulą ginanti Rusija namie 3:2 įveikė JAV rinktinę, o Ispanija svečiuose 4:1 nugalėjo Kiniją.