LENGVOJI ATLETIKA

NAUJIENŲ SPRINTAS

2008 06 09 0:00

LENGVOJI ATLETIKA.

Per vakar Kaune vykusias V.Aleknos vardo geriausių pasaulio disko metikų varžybas dukart olimpinis čempionas Virgilijus Alekna geriausiu mėginimu diską nusviedė 68,18 m ir užėmė 2-ąją vietą. Pirmąją vietą iškovojo 26 metų disko metikas iš Vokietijos Robertas Hartingas, geriausiu bandymu diską nusviedęs 68,65 m ir pasiekęs savo geriausią sezono rezultatą.

Per tuo pačiu metu vykusį tarptautinį lengvosios atletikos turnyrą "Kaunas 2008" moterų 100 m bėgimo varžybose pergalę šventė Lietuvos atstovė Lina Grinčikaitė (11,37 sek.). Tuo metu Eglė Balčiūnaitė pateikė staigmeną laimėjusi 800 m bėgimą. Ji nuotolį nubėgo per 2 minutes 1,23 sekundės ir, pagerinusi asmeninį rekordą, įvykdė B lygio olimpinį normatyvą.

REGBIS.

Pergalingai 2006-2008 metų Europos regbio pirmenybių 3B diviziono penkių komandų turnyrą baigė vienintelį kelialapį į aukštesnę lygą iškovojusi Lietuvos rinktinė. Aštuntą pergalę iš eilės diviziono nugalėtojai Lietuvos regbininkai (24 tšk.) iškovojo šeštadienį, svečiuose 40:9 sutriuškinę trečiojoje pozicijoje esančią Norvegijos (13 tšk.) komandą.

IRKLAVIMAS.

Per šeštadienį Vengrijoje pasibaigusį pasaulio baidarių ir kanojų taurės varžybų etapą aukso medalį vienviečių baidarių 200 m rungties finale iškovojo Vytautas Vaičikonis, distanciją įveikęs per 36,225 sekundės.

Sidabras dviviečių baidarių sprinte (200 m) atiteko Alvydui Duonėlai ir Egidijui Balčiūnui (33,652 sek.).

Sidabro apdovanojimus dviviečių kanojų sprinto (200 m) finale pelnė Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis (37,729 sek.).

Lietuvos kanojininkas Jevgenijus Miasniankinas 200 m rungties finale iškovojo bronzą (41,795 sek.), o jo komandos draugas Jevgenijus Šuklinas finišavo ketvirtas (41,957 sek.).

REKORDAS.

9-ajame Primo Nebiolo memorialo legvaatlečių turnyre Turine estafetės 4 po 100 m komanda (E.Lingytė, L.Andrijauskaitė, L.Grinčikaitė ir A.Dagelytė) užėmė antrąją vietą bei pagerino šios rungties Lietuvos rekordą (44,28 sek.).

Senasis rekordas - 44,72 sekundės - gyvavo nuo 1983 metų, o pernai buvo pakartotas per Lietuvos studenčių rinktinės planetos universiadą.