LENGVOJI ATLETIKA

2008 09 16 0:00

BĖGIMAS.

Estijos sostinėje surengtose SEB Talino rudens bėgimų varžybose pusės maratono (21,1 km) distanciją tarp moterų pirmoji baigė Remalda Kergytė - 1.17:13. Iš viso šį nuotolį įveikė 742 stajeriai, tarp jų - 131 moteris. 10 km moterų bėgimo Taline nugalėtoja tapo Rasa Drazdauskaitė

(34 min. 17 sek.). Šią distanciją įveikė 4907 dalyviai (2297 moterys).

TENISAS.

Naujoje pajėgiausių pasaulio tenisininkų ATP klasifikacijoje aštuoniolikmetis Ričardas Berankis iš 442 vietos smuktelėjo į 444-ąją, o jo įskaitinių taškų suma nepakito - 64. 24-erių Gvidas Sabeckis su 30 taškų iš 674 pozicijos pakilo į 662-ąją. Ir toliau pirmauja Pekino žaidynių čempionas ispanas Rafaelis Nadalis - 7000 tšk., antras - šveicaras Roger Federeris - 5930 tšk.

* Bulgarijoje vykstančio ITF serijos "Allianz Cup" moterų teniso turnyro kvalifikacinėse varžybose antrąją pergalę iškovojo Lina Stančiūtė (WTA - 403 vieta). Ji antrajame rate 6:2, 6:3 nugalėjo 392-ąją planetos raketę prancūzę Laurą Thorpe. Lemiamoje dvikovoje dėl vietos pagrindiniame turnyre lietuvės varžovė bus Ana Gerasimov (228) iš Graikijos. Turnyro Sofijoje prizų fondas - 100 tūkst. JAV dolerių.

AUTORALIS.

Lenkijoje surengtame Europos automobilių ralio kroso čempionato priešpaskutiniame - dešimtajame - etape keturis įskaitinius taškus pirmajame divizione iškovojo tauragiškis Linas Norkus. Po dešimties etapų pirmajame Europos automobilių ralio kroso čempionato divizione su "Citroen C4 T16" pirmauja švedas Kennethas Hansenas (151 tšk.). Pirmus metus Europos čempionate besivaržančio lietuvio L.Norkaus sąskaitoje - 18 taškų, jis užima 20 vietą tarp 34 sportininkų.

ŠACHMATAI.

Europos Sąjungos šachmatų čempionate Anglijoje iš 35-osios vietos į 15-ąją (4,5 taško iš 6 galimų) pakilo Šarūnas Šulskis (ELO koeficientas 2562), kuris šeštojo rato partijoje 1:0 nugalėjo Škotijos atstovę Ketevan Arachamiją-Grant (2448). Pirmauja šeši šachmatininkai, surinkę po 5 taškus iš 6 galimų.

DVIRAČIAI.

4 km atskiro starto komandinėmis lenktynėmis Lenkijos sostinėje prasidėjo 65-ą kartą rengiamos daugiadienės "Tour de Pologne" dviratininkų varžybos. Tryliktąją vietą tarp devyniolikos ekipų užėmė "Credit Agricole" (4 min. 17,6 sek.) komanda su Ignatu Konovalovu. Asmeninėje įskaitoje lietuvis užima 97-ąją poziciją bei lenktynių lyderiui danui Larsui Yttingui Bakui ("Team CSC - Saxo Bank") pralaimi 12 sekundžių.