LENGVOJI ATLETIKA

2008 11 06 0:00

TENISAS.

Ir toliau sėkmingai ITF serijos "Salwator Cup" teniso turnyre Lenkijoje žaidžia 22 metų Lina Stančiūtė. Po kvalifikacinių varžybų į pagrindinį turnyrą patekusi lietuvė (WTA klasifikacijoje 238-oji vieta) pirmajame rate 6:4, 4:6, 6:0 nugalėjo 26-erių graikę Eleni Daniilidou (150) ir pateko į aštuntfinalį.

TRENERIS.

Argentinos futbolo legenda Diego Maradona oficialiai patvirtintas vyriausiuoju šalies nacionalinės futbolo rinktinės treneriu. Jokios trenerio patirties neturintis D.Maradona, kuriam praėjusią savaitę sukako 48-eri, šiose pareigose pakeis Alfio Basilę, atsistatydinusį spalio 16 dieną po pralaimėjo Čilės ekipai.

IŠŠŪKIS.

Sėkmingai pirmąsias Europos Iššūkio taurės krepšinio turnyro antrojo atrankos etapo rungtynes sužaidė Rimanto Endrijaičio treniruojamas Sumų "Sumychimprom" (Ukraina) klubas, svečiuose susitikimą su Široki Brijego CBC (Bosnija ir Hercegovina) ekipa baigęs lygiosiomis 73:73.

LEDAS.

Čekijos ledo ritulio šimtmečiui pažymėti skirtame mače antradienį Čekijos rinktinė daugiau nei 15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Prahoje 7:0 (3:0, 3:0, 1:0) sutriuškino Slovakijos ekipą.

* Trečiadienį Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė išvyko į Vengriją, kur dalyvaus keturių komandų atrankos turnyre į 2010-ųjų Vankuverio (Kanada) žiemos olimpines žaidynes. Lietuvių varžovai C grupėje bus kroatai, vengrai ir serbai.

LYDERIS.

Vengrijoje vykstančiose VII Europos šaškių veteranų pirmenybėse po penktojo rato vienvaldžiu lyderiu, surinkęs 9 taškus iš 10 galimų, tapo vilnietis Edvardas Bužinskis. Vienintelis Lietuvos atstovas čempionate penktojo rato mače nugalėjo į šeštąją vietą smuktelėjusį rusą Šamilį Jusupovą (7 tšk.).

PROJEKTAS.

Lapkričio mėnesį Lietuvoje prasideda lengvosios atletikos projektas "EURO 2009 - Pildyk Spurtas", kuriuo siekiama šią sporto šaką populiarinti ne tik tarp 5-6 klasių moksleivių, tačiau ir atrasti būsimąsias žvaigždes. Šios komandinių rungčių varžybos 5-6 klasių moksleiviams vyks jau trečią kartą, tačiau pirmą sykį apims visą Lietuvą. Norą dalyvauti penkių pakopų varžybose pareiškė bemaž 100 šalies mokyklų. Gegužės pradžioje Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione į finalines varžybas pateks dvi dešimtys geriausių mokyklų komandų.

ŠOKIAI.

Ciuriche (Šveicarija) vykusiose Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) pasaulio reitingo standartinių šokių varžybose Eimantas Kalinauskas ir Greta Laurinaitytė (Kauno SŠK "Sūkurys") pateko į finalą ir užėmė penktąją vietą.