LENGVOJI ATLETIKA

2010 07 23 0:00

NEBAIGĖ. JAV vykstančio ATP "Challenger Tour" serijos teniso turnyro aštuntfinalyje antroji varžybų raketė Ričardas Berankis (ATP - 133) nebaigė susitikimo su amerikiečiu Alexu Bogomolovu (221) dėl dešiniosios rankos traumos. Dvikova buvo nutraukta lietuviui pralaimint 4:6, 3:4. Už patekimą į aštuntfinalį R.Berankiui atiteko 860 dolerių čekis ir 7 ATP taškai.

PERGALĖ. 262 vietą pajėgiausių planetos WTA tenisininkių reitinge užimanti 24-erių Lina Stančiūtė ITF serijos moterų teniso turnyre Prancūzijoje šešioliktfinalyje 6:4, 7:5 įveikė 18 metų italę Martiną Caregaro (WTA-422). Lietuvės varžovė aštuntfinalyje bus devyniolikmetė aikštelės šeimininkė Constance Sibille (WTA-431). Turnyro prizų fondas - 25 tūkst. JAV dolerių.

STUDENTAI. Lenkijos Poznanės mieste vykstančiame 10-ajame Europos universitetų krepšinio čempionate penkiolikos komandų vyrų turnyre dalyvauja Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) komanda iš Kauno. Lietuviai grupėje varžosi su trimis aukštųjų mokyklų komandomis iš Prancūzijos, Turkijos bei Lenkijos. Pirmosiose C grupės rungtynėse VDU ekipa 81:60 nugalėjo Turkijos Stambulo universitetą, o per antrą susitikimą 104:71 laimėjo prieš Prancūzijos Tulūzos universiteto komandą.

AUKSAS. Pirmąjį 17-ojo Europos lengvosios atletikos veteranų čempionato Vengrijoje aukso medalį Lietuvai iškovojo Austra Mikelytė, keturiasdešimtmečių moterų (W40) varžybose toliausiai nusviedusi diską - 44,89 m.

DVIRAČIAI. Vokietijoje vykstančių daugiadienių "Rundfahrt der Frauen" dviratininkių lenktynių antrąjį etapą laimėjo "Gauss RDZ ORMU" ekipos narė Edita Pučinskaitė, 132 km įveikusi per 3 val. 32 min. bei 48 sek. Ji 2 sek. aplenkė rusę Olgą Zabelinskają. Bendrojoje įskaitoje E.Pučinskaitė yra ketvirta, nuo lyderės O.Zabelinskajos atsiliekanti 1 min. 32 sek.

BEISBOLAS. Švedijoje vyksta Europos jaunučių (iki 15 metų) beisbolo pirmenybių keturių ekipų kvalifikacinis turnyras, kurio nugalėtojas iškovos savo šaliai vietą kitų metų pagrindiniame Europos jaunučių čempionate tarp aštuonių stipriausių rinktinių. Trečiadienį antrą pergalę iš eilės iškovojo bei vienvalde lydere tapo Lietuvos rinktinė, 16:11 įveikusi Didžiosios Britanijos bendraamžius. Per pirmas rungtynes lietuviai 11:7 įveikė švedus.

PENKTAS. Vengrijos sostinėje Budapešte vykstančiose planetos imtynių jaunimo pirmenybėse graikų-romėnų imtynių svorio kategorijoje per žingsnį nuo medalio liko bei penktąją vietą tarp 27 sportininkų užėmė Ramūnas Dagys (svorio kategorija iki 55 kg). Aukso medalį šioje svorio kategorijoje iškovojo rusas Stepanas Marianianas.