LENGVOJI ATLETIKA

2010 09 28 0:00

RANKINIS. Prasidėjo 2010-2011 metų Baltijos rankinio lygos, kurioje varžosi septynios ekipos, sezonas. Lietuvai atstovauja dvi ekipos - šalies čempionas Klaipėdos "Žemaitijos Dragūnas" ir Vilniaus "VHC Šviesa". Per tarpusavio dvikovą "VHC Šviesa" 26:25 (14:13) nugalėjo klaipėdiečius. O dvikova su Suomijos "Riihimaen Cocks" ekipa mūsiškiams baigėsi skirtingai: Vilniaus rankininkai pralaimėjo 21:31 (11:14), o "Žemaitijos Dragūnas" šventė pergalę 36:29 (19:9). Be minėtų ekipų, Baltijos lygoje dar žaidžia Polvos "Serviti", "HC Kehra" (abu Estija), Dobelės "Tenax" ir "HK LSPA" (abu Latvija) klubai.

PUSĖ MARATONO. Vienuoliktą kartą surengto Nidos pusės maratono bėgimo bei Lietuvos pusės maratono čempionato nugalėtoju trečius metus iš eilės tapo vilnietis Tomas Matijošius (1.08:15). Jo rezultatas - geriausias per visą Nidos bėgimo istoriją. Tarp moterų ketvirtą kartą iš eilės čempione tapo klaipėdietė Gytė Norgilienė (1.16:47).

BĖGIMAS. Utrechte (Olandija) vykusiame 10 km bėgime "Singelloop Utrecht" Rasa Drazdauskaitė užėmė penktąją vietą - 33:44. Pernai šiame bėgime Rasa buvo antra (33:01).

REITINGAS. Naujoje stipriausių planetos tenisininkų ATP klasifikacijoje Lietuvos rinktinės lyderis dvidešimtmetis Ričardas Berankis (484 tšk.) iš 113 vietos pakilo į 110-ąją. 466 poziciją išsaugojo devyniolikmetis Laurynas Grigelis (73 tšk.), aštuoniolikmetis Dovydas Šakinis (14 tšk.) iš 808 vietos nukrito į 815-ąją. Lyderis tebėra 24-erių ispanas Rafaelis Nadalis (12 025), antras - serbas Novakas Džokovičius (7145), trečias - šveicaras Roger Federeris (6735).

BIATLONAS. Lenkijoje pasibaigusiame vasaros biatlono pasaulio čempionate šeštąją vietą jaunimo (iki 21 metų) 12,5 km persekiojimo lenktynėse užėmė dvidešimtmetis Tomas Kaukėnas. Keturis kartus suklydęs šaudykloje Tomas distanciją įveikė per 35:26,9 ir vos 30,5 sek. atsiliko nuo bronzą iškovojusio septynis baudos ratus sukusio ruso Aleksandro Pečionkino. 24 vietą jaunių persekiojimo lenktynėse užėmė aštuonis baudos ratus sukęs Karolis Dambrovskis. 30-tas tarp 33 finišavusiųjų liko trissyk nepataikęs Rokas Suslavičius.