LENGVOJI ATLETIKA

2011 08 04 0:00

TARP PRIZININKIŲ

Švedijoje vykusių tarptautinių lengvosios atletikos varžybų "Folksam Grand Prix" trečiojo etapo 800 m bėgimo rungties prizininke tapo antra finišavusi Eglė Balčiūnaitė (2:02,72). Greičiausiai distanciją įveikė Indijos bėgikė Tintu Luka - 2:02,58, trečia buvo kanadietė Melissa Bishop - 2:02,80.

Į FINALĄ NEPATEKO

Europos kulkinio bei stendinio šaudymo čempionate Serbijoje moterų šaudymo į skriejančius taikinius tranšėjinėje aikštelėje Daina Gudzinevičiūtė tarp 35 dalyvių užėmė devintąją vietą. Lietuvė į finalininkių šešetuką nepateko - per atrankos varžybas ji pataikė į 69 (23+23+23) taikinius iš 75 galimų. Šios rungties čempione tapo ispanė Fatima Galvez (95; 24+23+25+23), antra liko rusė Jelena Tkač (94; 23+23+25+23; +2), trečia - prancūzė Delphine Racinet (94; 24+23+24+23; +1). Dvi pastarosios šaulės konkuravo papildomoje šūvių serijoje.

TRIUŠKINA VARŽOVUS

Antradienį Kaune prasidėjusiose keturių komandų Europos krepšinio vežimėliuose čempionato C diviziono varžybose kovojama dėl dviejų kelialapių į B divizioną. Ten Lietuvos rinktinė jau iškovojo dvi pergales: antradienį 68:31 laimėjo prieš Latvijos ekipą, o vakar 70:48 nugalėjo Graikijos krepšininkus. Antradienį nugalėtojų gretose karaliavo moteris - Karolina Lingytė pelnė 17 taškų, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 9 kamuolius. Po 17 taškų pelnė ir Vaidas Stravinskas (12 atk. kam.) bei Karolis Virkutis. Kitas rungtynes mūsiškiai žais šiandien su Ukrainos komanda.

G.SABECKIS VĖL LAIMĖJO

Tarptautinio teniso turnyro "Lietuvos Respublikos Prezidento taurei laimėti" vienintelis išlikęs lietuvis Gvidas Sabeckis vakar aštuntfinalyje 4:6 6:2 6:3 įveikė aštuntuoju skirstytą baltarusį Andrejų Vasilevskį (ATP klasifikacijoje - 731 vieta). Ketvirtfinalyje G.Sabeckio varžovas bus vokietis Jonas Luetjenas (ATP-1342), į pagrindines varžybas patekęs po kvalifikacijos.

Vyrų turnyro prizų fondas - 10 tūkst. JAV dolerių, nugalėtojui atiteks 18 ATP taškų ir 1300 dolerių čekis.

"KRUOJĄ" PALIKO TRENERIS

Lietuvos futbolo A lygoje rungtyniaujančioje Pakruojo "Kruojos" ekipoje - pokyčiai. Kaip teigiama klubo svetainėje internete, abipusiu susitarimu nutrauktas kontraktas su komandai vadovavusiu Albertu Klimavičiumi. Laikinai vyriausiuoju treneriu paskirtas jo asistentas Aidas Dambrauskas. Prie "Kruojos" vairo A.Klimavičius stojo dar praėjusį sezoną ir A lygoje jo vadovaujama Pakruojo ekipa užėmė septintąją vietą.