TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
LENGVOJI ATLETIKA

OLIMPINĖ DĖLIONĖ

2008 08 23 0:00

PAPLŪDIMIO TINKLINIS. Vyrai: 1. Toddas Rogersas/Philas Dalhausseris (JAV); 2. Marcio Araujo/Fabio Luizas Magalhaesas (Brazilija); 3. Emanuelis Rego/Ricardo Santosas (Brazilija).

SOFTBOLAS: 1. Japonija; 2. JAV; 3. Australija.

SPORTINIS ĖJIMAS. Vyrai, 50 km: 1. Alexas Schwazeris (Italija) -3.37:09 (olimpinis rekordas); 2. Jaredas Tallentas (Australija) - 3.39:27; 3. Denisas Nižegorodovas (Rusija) - 3.40:14.

BAIDARĖS-KANOJOS. Vyrai, vienvietė baidarė 1000 m: 1. Timas Brabantsas (Didžioji Britanija) - 3:26,323 sek.; 2. Eirikas Veraasas Larsenas (Norvegija) - 3:27,342; 3. Kenas Wallace'as (Australija) - 3:27,485.

Vienvietė kanoja, 1000 m: 1. Attila Šandor Vajda (Vengrija) - 3:50,467; 2. Davidas Cala Figueroa (Ispanija) - 3:52,751; 3. Thomas Hallas (Kanada) - 3:53,653.

Dvivietė baidarė, 1000 m: 1. Martinas Hollsteinas/Andreasas Ihle (Vokietija) - 3:11,809; 2. Kimas Wraae Knudsenas/Rene Holtenas Poulsenas (Danija) 3:13,580; 3. Andrea Facchinas/Antonio M. Scaduto (Italija) - 3:14,750.

Dvivietė kanoja, 1000 m: 1. Baltarusija - 3:36,365 (Andrejus Bogdanovičius/Aleksandras Bogdanovičius); 2. Vokietija - 3:36,588 (Christianas Gille/Tomaszas Wylenzekas); 3. Vengrija - 3:40.258 (Gyorgy Kozmannas/Tamas Kissas).

Keturvietė baidarė, 1000 m: 1. Baltarusija - 2:55,714 (Romanas Petrušenka/Aleksejus Abalmasovas/Arturas Litvinčiukas/Vadimas Manhno); 2. Slovakija - 2:56,593 (Richardas Riszdorferis/Michalas Riszdorferis/Erikas Vlčekas/Jurajus Tarras); 3. Vokietija - 2:56,676 (Lutzas Altepostas/Normanas Brocklas/Torstenas Eckbrettas/Bjornas Holgeris Goldschmidtas).

Moterys, keturvietė baidarė, 500 m: 1. Vokietija - 1:32,231 (Fanny Fischer/Nicole Reinhardt/Katrin Wagner-Augustin/Conny Wassmuth); 2. Vengrija - 1:32,971 (Katalin Kovacs/Gabriella Timea Szabo/Danuta Kozak/Nataša Janič); 3. Australija - 1:34,704 (Lisa Oldenhof/Hannah Davis/Chantal Meek/Lyndsie Fogarty).

TAEKVONDO. Moterys (iki 67 kg): 1 Hwang Kyung-Seon (Pietų Korėja); 2. Karine Sergerie (Kanada); 3. Gwladys Patienc (Prancūzija) ir Sandra Sarič (Kroatija).

 

Vyrai (iki 68 kg): 1. Hadi Saei (Iranas); 2. Mauro Sarmiento (Italija); 3. Steve'as Lopezas (JAV); Zhu Guo (Kinija).

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
LENGVOJI ATLETIKA
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"