Paieška
LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATA
TRASAŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR IT
SPORTAS

Olimpinė pakyla

2012 08 07 8:13
thefoxisblack.com nuotrauka

Naujienos iš Londono

LENGVOJI ATLETIKA.

Vyrai, 100 m sprintas

1. Usainas Boltas (Jamaika) 9,63 sek.

2. Yonathanas Blake'as (Jamaika) 9,75

3. Justinas Gatlinas (JAV) 9,79

Moterys, 100 m sprintas

1. Ahelly-Ann Fraser-Pryce (Jamaika) 10,75 sek.

2. Carmelita Jeter (JAV) 10,78

3. Veronica Campbell-Brown (Jamaika) 10,81

Moterys, trišuolis

1. Olga Rypakova (Kazachstanas) 14,98 m

2. Caterina Ibarguen (Kolumbija) 14,80

3. Olga Salducha (Ukraina) 14,79

Moterys, 400 m bėgimas

1. Sanya Richards-Ross (JAV) 49,55 sek.

2. Christine Ohuruogu (Didžioji Britanija) 49,70

3. DeeDee Trotter (JAV) 49,72

Vyrai, 3000 m kliūtinis bėgimas

1. Ezekielis Kemboi (Kenija) 8 min. 16,56 sek.

2. Mahiedine'as Mekhissi-Benabbadui (Prancūzija) 8:19,08

3. Abelis Kipropu Mutai (Kenija) 8:19,73

Vyrai, kūjis

1. Kristzianas Parsas (Vengrija) 80,59 m

2. Primožas Kozmusas (Slovėnija) 79,36

3. Koji Murofushi (Japonija) 78,71

Vyrai, šuolis į tolį

1. Gregas Rutherfordas (Didžioji Britanija) 8,31 m

2. Mitchellas Wattas (Australija 8,46

3. Willie Claye'us (JAV) 8,12

Vyrai, 10000 m bėgimas

1. Mo Farahas (Didžioji Britanija) 27 min. 30,42 sek.

2. Galenas Ruppas (JAV) 27:30,90

3. Tarikas Bekele (Etiopija) 27:31,43

TENISAS.

Vyrai, vienetai

1. Andy Murray'us (Didžioji Britanija)

2. Roger Federeris (Šveicarija)

3. Juanas Martinas del Potro (Argentina)

Moterys, vienetai

1. Serena Williams (JAV)

2. Marija Šarapova (Rusija)

3. Viktorija Azarenka (Baltarusija)

DVIRAČIŲ TREKAS.

Vyrai, daugiakovė

1. Lasse Normanas Hansenas (Danija) 27 baudos tšk.

2. Bryanas Coquardas (Prancūzija) 29

3. Edwardas Clancy (Didžioji Britanija) 30

SUNKIOJI ATLETIKA.

Moterys, iki 75 kg

1. Lulu Zhou (Kinija) 333 kg (146+187)

2. Tatjana Kaširina (Rusija) 332 (151+181)

3. Aripsime Churšudian (Armėnija) 294 (128+166)

BADMINTONAS.

Vyrai, vienetai

1. Lin Danas (Kinija)

2. Lee Chong Wei (Malaizija)

3. Chen Longas (Kinija)

Vyrai, dvejetai

1. Cai Yunas ir Fu Haifengas (Kinija)

2. Mathiasas Boe ir Carstenas Mogensenas (Danija)

3. Chung Jae-sungas ir Lee Yong-dae (Pietų Korėja)

PLAUKIMAS.

Vyrai, estafetė 4x100 m kompleksiniu stiliumi

1. JAV (Matthew Grevers, Brendanas Hansenas, Michaelas Phelpsas ir Nathanas Adrianas) 3 min. 29,35 sek.

2. Japonija (Ryosuke Irie, Kosuke Kitajima, Takeshi Matsuda ir Takuro Fujii) 3:31,26

3. Australija (Haydenas Stoeckelas, Christianas Sprengeris, Matthew Targettas ir Jamesas Magnussenas) 3:31,58

Vyrai, 1500 m laisvuoju stiliumi

1. Sun Yangas (Kinija) 14 min. 31,02 sek.

2. Ryanas Cochrane'as (Kanada) 14:39,63

3. Oussama Mellouli (Tunisas) 14:40,31

Moterys, estafetė 4x100 m laisvuoju stiliumi

1. JAV (Missy Franklin, Rebecca Soni, Dana Vollmer ir Allison Schmitt) 3 min. 52,05 sek.

2. Australija (Emily Seebohm, Leisel Jones, Alicia Coutts ir Melanie Schlanger) 3:54,02

3. Japonija (Aya Terakawa, Satomi Suzuki, Yuka Kato ir Haruka Ueda) 3:55,73

Moterys, 50 m laisvuoju stiliumi

1. Ranomi Kromowidjojo (Olandija) 24,05 sek.

2. Aleksandra Gerasimenia (Baltarusija) 24,28

3. Marleen Veldhuis (Olandija) 24,39

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasĮdomybėsKontaktai
IstorijaJurgos virtuvėKomentaraiKonkursaiReklaminiai priedai
KultūraLietuvaMokslas ir ITPasaulisPrenumerata
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"