TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
LENGVOJI ATLETIKA

Olimpinė pakyla

2012 08 10 7:45
Reuters/Scanpix nuotr.

Londono olimpiados prizininkai

PAPLŪDIMIO TINKLINIS. Moterys

1. JAV - Misty May-Treanor ir Kerri Walsh Jennings

2. JAV - Jen Kessy ir April Ross

3. Brazilija - Larissa Franca ir Juliana Felisberta da Silva

LENGVOJI ATLETIKA.

Moterys, 400 m barjerinis bėgimas

1. Natalija Antiuch (Rusija) 52,70 sek.

2. Lashinda Demus (JAV) 52,77

3. Zuzana Hejnova (Čekija) 53,38

Moterys, 200 m bėgimas

1. Allyson Felix (JAV) 21,88 sek.

2. Shelly-Ann Fraser-Prycese (Jamaika) 22,09

3. Carmelita Jeter (JAV) 22,14

Vyrai, 110 m barjerinis bėgimas

1. Ariesas Merrittas (JAV) 12,92 sek.

2. Jasonas Richardsonas (JAV) 13,04

3. Hansle'as Parchmentas (Jamaika) 13,12

Moterys, šuoliai į tolį

1. Brittney Reese (JAV) 7,12 m

2. Jelena Sokolova (Rusija) 7,07

3. Janay Deloach (JAV) 6,89

BAIDARĖS IR KANOJOS.

Vyrai, dvivietės kanojos, 1000 m

1. Vokietija - Peteris Kretschmeris, Kurtas Kuschela 3:33,804

2. Baltarusija - Andrejus ir Aleksandras Bogdanovičiai 3:35,206

3. Rusija - Aleksejus Korovaškovas, Ilja Pervuchinas 3:36,414

Vyrai, keturvietės baidarės, 1000 m

1. Australija - Tate Smithas, Davidas Smithas, Murray's Stewartas, Jacobas Clearas 2:55,085

2. Vengrija - Zoltanas Kammereris, Davidas Tothas, Tamas Kulifai'us, Danielis Paumannas 2:55,699

3. Čekija - Danielis Havelas, Lukašas Trefilas, Josefas Dostalas, Janas Šterba 2:55,850

Moterys, vienvietės baidarės, 500 m

1. Danuta Kozak (Vengrija) 1:51,456

2. Inna Osypenko-Radomska (Ukraina) 1:52,685

3. Bridgitte Hartley (PAR) 1:52,923

Moterys, dvivietės baidarės, 500 m

1. Vokietija - Franziska Weber, Tina Dietze 1:42,213

2. Vengrija - Katalin Kovacs, Nataša Douchev-Janics 1:43,278

3. Lenkija - Karolina Naja, Beata Mikolajczyk 1:44,000

PLAUKIMAS. Moterų maratonas, 10 km

1. Eva Risztov (Vengrija) 1.57:38,2

2. Haley Anderson (JAV) 1.57:38,6

3. Martina Grimaldi (Italija) 1.57:41,8

TAEKVONDO. Moterys, iki 49 kg

1. Jingyu Wu (Kinija)

2. Brigitt Yague (Ispanija)

3. Lucija Zaninovič (Kroatija)

3. Chanatip Sonkham (Tailandas)

Vyrai, iki 58 kg

1. Joelis Gonzalezas (Ispanija)

2. Dae-Hoon Lee (Pietų Korėja)

3. Aleksejus Denisenka (Rusija)

3. Oscaras Munozas (Kolumbija)

MOTERŲ IMTYNĖS. Iki 48 kg

1.Hitomi Obara (Japonija)

2. Marija Stadnyk (Azerbaidžanas)

3. Carol Huynh (Kanada)

3. Clarissa Chun (JAV)

Iki 68 kg

1. Kaori Icho (Japonija)

2. Jing Ruixue (Kinija)

3. Liubov Volosova (Rusija)

3. Battsetseg Soronzonbold (Mongolija)

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
LENGVOJI ATLETIKA
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"