LENGVOJI ATLETIKA

Pagerino savo rekordus

2012 05 29 8:11

Olimpietė Austra Skujytė Austrijoje išbandė jėgas tradicinėse "Hypomeeting" daugiakovininkų varžybose. Septynkovėje lietuvė surinko 6493 taškus ir, pagerinusi Atėnų olimpinėse žaidynėse pasiektą asmeninį rekordą (6435 tšk.), užėmė ketvirtąją vietą.

Austros rezultatai atskirose rungtyse: 100 m barjerinis bėgimas - 14,18 sek., šuoliai į aukštį - 1,91 m (asmeninis rekordas), rutulio stūmimas - 16,49 m, 200 m bėgimas - 25,31 sek., šuoliai į tolį - 6,31 m, ietis - 49,18 m, 800 m bėgimas - 2:20,94.

Varžybas laimėjo savo šalies rekordą viršijusi pasaulio vicečempionė britė Jessica Ennis (6906 tšk.). Antrąją vietą užėmė pasaulio čempionė rusė Tatjana Černova (6774), trečia buvo ukrainietė Liudmila Josipenko (6501). Olimpinė čempionė ukrainietė Natalija Dobrynska (6311) tarp 28 dalyvių liko devinta. "Savo pasirodymą vertinu labai gerai. Šiose varžybose dalyvavo dauguma pajėgiausių pasaulio daugiakovininkių, todėl pasiektas rezultatas džiugina", - po varžybų sakė A.Skujytė. Dalyvavimą "Hypomeeting" varžybose lengvaatletė vadina generaline repeticija prieš Londono olimpines žaidynes, nes iki jų oficialiai septynkovėje nebedalyvaus.