LENGVOJI ATLETIKA

Pasaulio taurės etape lietuviai atsiliko nuo lyderių

2008 03 31 0:00

2008 metų pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų trečiojo etapo Anglijoje finale šeštadienį nė vienam lietuviui nepavyko patekti tarp prizininkų.

Sėkmingiausiai pasirodęs Andrejus Zadneprovskis su 5104 taškais tarp 36 finalo dalyvių buvo šešioliktas. Septynioliktąją vietą su 5080 taškų užėmė Justinas Kinderis, o Edvinas Krungolcas (4980 tšk.) tenkinosi 25 pozicija.

Trečiojo pasaulio taurės etapo nugalėtoju tapo čekas Ondrejus Polivka (5392 tšk.). Jis finale aplenkė italą Nicolą Bendettį (5384 tšk.) ir britą Samuelį Weale'ą (5380 taškų).

Moterų varžybose į finalą pateko Laura Asadauskaitė ir Donata Rimšaitė. L.Asadauskaitė laimėjo pusfinalio etapo 35 dalyvių grupės varžybas. Be jojimo rungties ji surinko 4100 taškų ir aplenkė lenkę Pauliną Boenisz bei vengrę Zsuzsanną Voroš (po 4080 tšk.).

Penkioliktąją vietą kitoje pusfinalio (34 dalyvės) grupėje su 4140 taškų tenkinosi D.Rimšaitė. Dvidešimta šioje grupėje buvo ir į finalą nepateko trečioji Lietuvos sportininkė Julija Kolegova (4064 tšk.).