LENGVOJI ATLETIKA

Paskutinė V.Aleknos repeticija prieš pasaulio čempionatą

2007 07 30 0:00

Truputį mažiau nei mėnesiui likus iki pasaulio lengvosios atletikos čempionato Osakoje (Japonija), titulą ten ginsiantis 35-erių disko metikas Virgilijus Alekna šeštadienį sėkmingai baigė pasirodymus tarptautiniuose turnyruose.

Užvakar Ispanijoje, Saragosos mieste, vykusiose IV tarptautinės lengvosios atletikos federacijos "Gobrieno de Aragon" varžybose dukart olimpinis ir pasaulio čempionas V.Alekna iškovojo trisdešimt septintą pergalę iš eilės - geriausiu ketvirtuoju bandymu jis diską nusviedė 67,63 m ir dviem metrais aplenkė antrojoje vietoje likusį ispaną Mario Pestano. Trečiąją vietą užėmė buvęs PAR diskininkas, dabar Suomijai atstovaujantis Frantzas Krugeris - 64,97 metro.

Žinoma, Saragosoje pasiektas rezultatas neprilygsta prieš kelias dienas Kaune vykusiame geriausių pasaulio diskininkų V.Aleknos turnyre lietuvio atliktam paskutiniam bandymui, kai jo sviestas diskas nulėkė net 71,56 metro. Tačiau tituluotasis atletas visada viską gerai apskaičiuoja. Šį sykį šalia nebuvo rimčiausio konkurento esto Gerdo Kanterio (Kaune jis liko antras - 70,92 m).

V.Aleknos bandymai Saragosoje: 66,61 m; X; 67,15; 67,63; 65,50; 66,02.