LENGVOJI ATLETIKA

R.Sakalauskas brolių Znamenskių varžybose – trečias

2013 07 01 15:19
R.Sakalauskas tapo prestižnio turnyro prizininku. Erlendo Bartulio nuotrauka

Rusijos Žukovskio mieste vykusiame tradiciniame 55-ajame brolių Znamenskių tarptautiniame lengvosios atletikos turnyre Lietuvos sprinteris Rytis Sakalauskas iškovojo bronzos medalį.

Vyrų 100 m bėgimo finale kaunietis R.Sakalauskas aplenkė penkis varžovus (iš Rusijos, Didžiosios Britanijos ir Ukrainos) ir finišavo trečias - 10,29 sekundės. Nugalėjo krainietis Sergejus Smelykas (10,20 sek.), sidabras atiteko jo tautiečiui Igoriui Bodrovui (10,28).

Moterų 800 m bėgimo rungtyje šiaulietė Eglė Balčiūnaitė tarp 12 dalyvių finišavo ketvirta - 2:02,47. Nugalėjo rusė Marija Savinova (2:00,67), antra ir trečia finišavo rusės atitinkamai Svetlana Podosionova (2:01,93) ir Ajvika Malanova (2:02,42).