LENGVOJI ATLETIKA

Sporto žinios

2008 01 21 0:00

S.Krupeckaitei - bronza.

Trečiąją vietą pasaulio dviračių treko taurės varžybų trečiajame etape Los Andžele (JAV) užėmė ir bronzos medalį iškovojo Simona Krupeckaitė. Šeštadienį Lietuvos dviratininkė trečia (14 dalyvių) finišavo 500 m atskiro starto lenktynėse - 34,76 sek. Ji pralaimėjo tik kubietei Lisandrai Guerrai Rodriguez (33,96 sek.) ir olandei Willy Kanis (34,49 sek,).

Šios rungties bendrojoje sezono įskaitoje Lietuvos sportininkė su 25 įskaitiniais taškais užima antrąją vietą. Pirmauja L.G.Rodriguez (34 tšk.), trečiojoje pozicijoje - W.Kanis (18 tšk.). Moterų taškų lenktynėse devintąją vietą finale (24 dviratininkės) šeštadienį Los Andžele užėmė Svetlana Pauliukaitė (5 tšk.).

Nugalėjo čekė Jarmila Machacova (27 tšk.), aplenkusi Kinijos sportininkes Min Hye Lee (23 tšk.) ir Li Yan (12 tšk.).

Pelniusi du įskaitinius taškus, S. Pauliukaitė šios rungties bendrojoje sezono įskaitoje užima septynioliktąją poziciją, pirmauja J.Machacova (20 taškų).

R.Berankis finalo nepasiekė

Floridos valstijoje (JAV) surengto ITF serijos "F2 Futures" teniso turnyro (prizų fondas - 10 tūkstančių dolerių) vienetų varžybų pusfinalyje Ričardas Berankis 5:7, 3:6 pralaimėjo amerikiečiui Toddui Paului. Iki šio pralaimėjimo Lietuvos tenisininkas turnyre JAV buvo laimėjęs septynis vienetų susitikimus iš eilės. T.Paulo varžovas vakar finale buvo baltarusis Vladimiras Ignatikas, kitame pusfinalyje 2:6, 7:6 (7:3), 6:2 įveikęs trečiąją turnyro raketę čeką Danielį Lustigą.

Lietuvė greičiausia

Šeštadienį per Kanzaso universiteto (JAV) manieže vykusias "Wildcat Invitational" studentų lengvosios atletikos varžybas moterų 60 m bėgimą laimėjo Amerikoje gyvenanti daugkartinė Lietuvos rekordininkė Agnė Eggerth. Ji distanciją įveikė per 7,52 sekundės. Ten pat Darius Draudvila užėmė dvi ketvirtąsias vietas - 60 m bėgimo varžybose (7,00 sek.) ir šuolių su kartimi sektoriuje (4,15 m).

Biatlonininkės startai

Pasaulio biatlono taurės šeštojo etapo varžybose Italijoje moterų 10 km persekiojimo lenktynėse 23-iąją vietą tarp 54 finišavusių (startavo 56) dalyvių šeštadienį užėmė ir aštuonis įskaitinius taškus pelnė Diana Rasimovičiūtė. Bendrojoje sezono įskaitoje Lietuvos biatlonininkė su 12 taškų iš 60-osios pozicijos pakilo į 56-ąją. Pirmauja vokietė Kati Wilhelm (425 tšk.).

T.Kuzinas finišavo penktas

Austrijos sostinėje vykusiose tarptautinėse "Season Opening Vienna 2008" uždarųjų patalpų lengvosios atletikos varžybose bėgdamas 800 m (28 dalyviai) penktas finišavo Tomas Kuzinas (1:56,32). Kol kas tai geriausias rezultatas šį sezoną tarp Lietuvos bėgikų.