LENGVOJI ATLETIKA

Sporto žinios

2008 01 23 0:00

"Kaunas" - ketvirtfinalyje.

Per Sandraugos futbolo taurės turnyro B grupės rungtynes antradienį "Kaunas" žaidė su grupės autsaideriais "Regar-Tadaz" (Tadžikistanas) futbolininkais ir nugalėjo juos 5:1 (2:0).

Tačiau vien pergalės mūsiškiams nepakako. Dar teko laukti klubų "Chazar" ir "Aktobe" mačo pabaigos. Jį 1:0 laimėjo ir pirmąją vietą keturių komandų B grupėje užėmė "Chazar" komanda. Šis rezultatas garantavo Lietuvos klubui antrąją vietą B grupėje ir teisę žaisti ketvirtfinalyje.

L.Grinčikaitės asmeninis rekordas

Geriausia šiuo metu šalies sprinterė 20-metė klaipėdietė Lina Grinčikaitė pasiekė geriausią sezono rezultatą Lietuvoje. Ji Per atvirąjį Klaipėdos žiemos lengvosios atletikos čempionatą, kur varžėsi ir Latvijos, ir Rusijos sportininkai, 60 m nubėgo per 7,36 sek. ir pasiekė asmeninį rekordą. Pasak sprinterės, taip greitai bėgti, ko gero, jai padėjo naujai rekonstruoto Klaipėdos lengvosios atletikos maniežo danga, kuri visiškai atitinka tarptautinius standartus.

L.Grinčikaitė tikisi iškovoti kelialapį į Pekino olimpines žaidynes. Kad svajonė išsipildytų, iki rugpjūčio mėnesio 100 m ji turi nubėgti per 11,42 sek.( geriausias jos rezultatas - 11,45 sek.).

L. Grinčikaitės jau artimiausiomis dienomis laukia rimti startai - šį savaitgalį Vilniuje ji dalyvaus Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybose, o vasario 8 dieną startuos Lietuvos čempionate Kaune.

R.Berankis nepajudinamas

Šią savaitę paskelbto Tarptautinės teniso federacijos (ITF) aštuoniolikmečių reitingo lyderis su 1375 įskaitiniais taškais tebėra septyniolikmetis Ričardas Berankis. Jis 50 taškų lenkia antrojoje pozicijoje esantį baltarusį Vladimirą Ignatiką (1325). Iš trečiosios pozicijos prancūzą Jonathaną Eyssericą (687,50) išstūmė meksikietis Cesaras Ramirezas (757,50).

M.Savėnas Tomske

Buvęs ilgametis Panevėžio "Ekrano" kapitonas kurį laiką mėgino įsitvirtinti Ukrainoje, kur dalyvavo Donecko "Metalurg" klubo peržiūroje. Susidomėjimą vidurio saugu rodė ir Vokietijos antrosios "Bundesligos" "Wehen Wiesbaden" ekipa. Dabar jis atvyko į Tomską. Jei M.Savėnas pasirašytų sutartį, tai nebūtų pirmasis Lietuvos futbolininkas Tomsko "Tom" klube. Prieš kelis sezonus šios ekipos garbę yra gynęs Lietuvos rinktinės gynėjas Andrius Skerla, o Nikolajus Misiukas buvo ekipos dubleris.

Šuolininkė - ketvirta

Per antrąjį Moravijos moterų šuolių į aukštį varžybų (MOSS plus 2008) etapą penktąją vietą tarp dvylikos sportininkių užėmė Karina Vnukova. Lietuvos šuolininkė antruoju bandymu įveikė į 187 cm aukštį iškeltą kartelę. Per pirmąjį varžybų etapą Hustopeče Karina Vnukova įveikė 189 cm aukštį ir liko devinta. Ketvirtą kartą rengiamose Moravijos moterų šuolių į aukštį varžybose Karina Vnukova surinko 376 taškus ir su Tatjana Jefimenko bei ukrainiete Viktorija Stiopina pasidalijo ketvirtąją poziciją.