LENGVOJI ATLETIKA

Sporto žinos

2008 01 25 0:00

Pirmasis etapas įveiktas.

Pergalingai ITF serijos teniso turnyrą (prizų fondas 10 tūkst. JAV dolerių) Floridos valstijoje (JAV) pradėjo septyniolikmetis Ričardas Berankis, jis vienetų varžybų šešioliktfinalyje 6:3, 6:2 nugalėjo serbą Vladimirą Obradovčių. Aštuntfinalyje lietuvio varžovas bus antroji turnyro raketė airis Conoras Nilandas.

I.Dapkutė suklupo

Nesėkmingai Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) antrosios kategorijos "Copa Graiman 2008" turnyro vienetų varžybos susiklostė keturiolikmetei Ivetai Dapkutei (16), ji vienetų varžybų pirmajame rate 6:1, 3:6, 4:6 pralaimėjo Paragvajaus atstovei Isaurai Enriquei ir pasitraukė iš tolesnės kovos.

E.Balčiūnaitės pergalė

Estijos sostinėje vykusiame uždarųjų patalpų lengvosios atletikos "BIG Kuldliiga" žiemos sezono pirmajame etape kartu su estų, suomių, latvių ir rusų sportininkais varžėsi 14 Lietuvos lengvaatlečių. Moterų 800 m bėgimo nugalėtoja tapo Eglė Balčiūnaitė - 2:06,32, tai jos asmeninis uždarųjų patalpų rekordas ir geriausias sezono rezultatas Lietuvoje.

Vokiečiai apgynė titulą

Kroatijoje vykstančiose Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse sportinių šokių varžybų čempionų titulą trečiadienį apgynė Vokietijos duetas Aliona Savchenko ir Robinas Szolkowy (202,39 balo). Jie įtikinamai aplenkė sidabrą iškovojusią pirmenybių debiutantę Rusijos porą Mariją Muchortovą ir Maksimą Trankovą (169,41 balo). Bronza atiteko dar vieniems debiutantams iš Rusijos Yuko Kawaguchi ir Aleksandui Smirnovui (167,25).

Vyrų varžybų lyderiu po trumposios programos tapo praėjusių pirmenybių Senojo žemyno vicečempionas čekas Thomas Verneris.