LENGVOJI ATLETIKA

Sprinterei kelią užkirto trauma

2006 08 18 0:00

Lina Grinčikaitė lengvai pateko į Kinijoje vykstančio pasaulio jaunimo lengvosios atletikos čempionato 200 m bėgimo rungties pusfinalį, tačiau per jį net nestartavo.

Kvalifikacinėse varžybose Grinčikaitė savo grupėje buvo antra, o tarp visų 50 bėgikių - ketvirta. Ji 200 m įveikė per 23,84 sekundės. Lietuvos atstovę aplenkė bulgarė Tezdzhan Naimova (23,60 sek.), amerikietė Gabby Mayo (23,62) ir lenkė Ewelina Klocek (23,69). Deja, dėl medalio galėjusi kovoti lietuvė nestojo prie pusfinalio starto linijos. Grinčikaitei dėl pernelyg didelio varžybų krūvio pradėjo mausti dešinės kojos raumenis ir Lietuvos rinktinės gydytojas, nenorėdamas, kad sportininkė patirtų traumą, neleido jai daugiau bėgti.

Nesisekė vakar ir kitiems lietuviams. 100 m merginų barjerinio bėgimo atrankos varžybose Sonata Tamošaitytė dėl priešlaikinio starto buvo diskvalifikuota. Artūras Kulnis per pirmąjį 400 m barjerinio bėgimo pusfinalį užtruko distancijoje 51,92 sekundės. Jis finišavo ketvirtas, tačiau bendroje įskaitoje užėmė tik 11-ąją vietą. Nuo finalo lietuvį skyrė 0,35 sekundės.