2006 06 07 0:00

Ginevičius lieka.

Kauno "Žalgiris" dar metams pratęsė sutartį su 194 cm ūgio 28 metų gynėju Vidu Ginevičiumi. Tai bus ketvirtasis šio žaidėjo sezonas Kauno klube.

Krakoviak - ketvirta.

Čekijos sostinėje vykusiose lengvosios atletikos "EAA Premium Meeting" kategorijos varžybose - Josefo Odložilo atminimo turnyre - ketvirtąją vietą moterų 800 m bėgimo rungtyje užėmė Irina Krakoviak. Lietuvos bėgikė distanciją įveikė per 2 minutes 03,38 sekundės.

Lietuviai - prizininkai

Tartu (Estija) vykusiose tradicinėse Gustavo Sulės atminimo lengvosios atletikos varžybose visi keturi Lietuvos bėgikai pateko tarp prizininkų. 1500 m nubėgęs per 3 minutes 46,13 sekundės Vitalijus Gorlukovičius buvo antras, o Mindaugas Norbutas - trečias (3:46,45). Moterų 800 bėgimo rungtyje (10 dalyvių) trečiąją vietą užėmė Rasa Drazdauskaitė (2:07,41). Ji pralaimėjo latvei Annai Anfinogentovai (2:05,72) bei turnyro šeimininkei Eglei Uljas (2:06,03). Tokioje pat pozicijoje vyrų 800 m bėgimo rungtyje buvo Vitalijus Kozlovas (1:51,44).

NHL finale

Per pirmąsias 2005-2006 metų sezono NHL Stenlio taurės turnyro finalo rungtynes Karolinos "Hurricanes" namie 5:4 (0:1, 1:2, 4:1) įveikė Edmontono "Oilers" ledo ritulininkus.