LENGVOJI ATLETIKA

Trumpos naujienos

2006 09 25 0:00

Per pasaulio dviračių sporto plento čempionatą Austrijoje moterų 132,6 km grupinėse lenktynėse Lietuvos atstovėms nepavyko laimėti apdovanojimų, apie kuriuos kalbėta prieš varžybas. Diana Žiliūtė finišavo 25-a, Edita Pučinskaitė liko 31-a. Abi Lietuvos dviratininkės 2 minutes ir 7 sekundes pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai devyniolikmetei olandei Mariannei Vos. Daiva Tušlaitė tenkinosi 46-ąja, Rasa Polikevičiūtė - 48-ąja pozicija, Zita Urbonaitė liko 59-a. Urtė Juodvalkytė buvo tarp 41 dviratininkės, kurios nebaigė distancijos. Sidabro ir bronzos apdovanojimus pelnė kartu su olande finišavusios vokietė Trixi Worrack ir velsietė Nicole Cooke.

Alekna vėl laimėjo.

Estijos sostinėje aštuntą kartą vykusių Aleksandro Tammerto vyresniojo prizų lengvosios atletikos varžybų pagrindinės - disko metimo - rungties nugalėtoju tapo Virgilijus Alekna. Dukart olimpinis bei dukart pasaulio čempionas geriausiu mėginimu diską nusviedė 70,10 metro. Antrąją vietą užėmė Aleksandras Tammertas jaunesnysis (65,33 m), trečias buvo lenkas Piotras Malachowskis (63,78 m). Pajėgiausias Estijos disko metikas Gerdas Kanteris varžybose nedalyvavo.