LENGVOJI ATLETIKA

Trumpos sporto naujienos

2007 05 23 0:00

Kovoja sėkmingai.

Kroatijos sostinėje vykstančiose asmeninėse pasaulio stalo teniso pirmenybėse moterų atrankos varžybas sėkmingai baigė dvi lietuvaitės iš trijų. Trijų dalyvių 25-osios kvalifikacinės grupės turnyrą laimėjo ir tarp 128 pagrindinio turnyro dalyvių pateko Lina Misikonytė. Ji per lemiamą mačą 4:2 (9:11, 11:9, 11:4, 9:11, 11:7, 11:8) įveikė Naujosios Zelandijos atstovę Annie Yang. 45-osios atrankos grupės varžybas 4:2 (12:10, 8:11, 9:11, 11:4, 12:10, 11:6) laimėjo Inga Kardauskaitė. Lietuvė privertusi pasiduoti Nigerijos stalo tenisininkę Cecilią Otu Offiong. Nepasisekė Eglei Stučkytei (42 grupė). Ji lemiamą kvalifikacinės grupės mačą 3:4 (3:11, 8:11, 11:6, 8:11, 11:9, 12:10, 9:11) pralaimėjo austrei Martinai Petzner. Moterų dvejetų turnyre dalyvavusios L.Misikonytė ir I.Kardauskaitė pateko tarp 64 pajėgiausių turnyro porų. Po kvalifikacinių varžybų į pagrindinį turnyrą iškopusioms lietuvaitėms per pirmąjį ratą be kovos buvo įskaityta pergalė prieš Venesuelos atstoves Jennupher Orellaną ir Marią Ramos. Tačiau L.Misikonytė su Algirdu Skirgaila nesėkmingai pasirodė mišrių dvejetų kvalifikacinėse varžybose. Lietuviai jau pirmą mačą 1:3 (4:11, 8:11, 12:10, 9:11) pralaimėjo Ryanui Zhu ir Yang Sun iš Naujosios Zelandijos.

V.Rimšaitė - vienuolikta

Po Europos mažųjų dviračių (BMX) čempionato penktojo ir šeštojo etapų varžybų, vykusių Šveicarijoje, šiaulietė Vilma Rimšaitė moterų elito grupėje užima 11-ąją vietą. Ji turi 55 įskaitinius taškus. Pirmenybių lyderė - čekė Aneta Hladikova (125 tšk.). Penktojo etapo finale V.Rimšaitė buvo šešta ir pelnė 15 įskaitinių taškų, o per šeštąjį etapą iš kovos turėjo pasitraukti pusfinalyje (11 tšk.).

Šaškininko lygiosios

Olandijoje vykstančiose 20 dalyvių planetos vyrų šimtalangių šaškių pirmenybėse vilnietis Aleksejus Domčevas tęsia lygiųjų seriją - per devintąjį ratą jis su Rusijos atstovu pasidalijo po tašką (1:1). Lietuvos šaškininkas, iškovojęs 10-ą tašką iš 18 galimų, dar dar su trimis turnyro žaidėjais užima 5-8 vietas.

Kaimynai stipresni

Estijoje vykusį tradicinį Baltijos šalių jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos daugiakovių mačą laimėjo varžybų šeimininkai

(63 676 tšk.). Latvijos rinktinė liko antra (59 042), o Lietuvos daugiakovininkai - treti (51 760). Sėkmingiausiai iš lietuvių asmeninėje įskaitoje pasirodė trečiąsias vietas užėmę jauniai - Agnė Jakubauskaitė (septynkovė; 4596 tšk.) ir Edvinas Godvišas (aštuonkovė; 5328).

Festivalis Palangoje

Gegužės 25-27 dienomis Palangoje vyks tradicinis festivalis "Sportas visiems", kasmet sutraukiantis vis gausesnį būrį įvairaus amžiaus sporto mėgėjų. Festivalio dalyviai galės išmėginti jėgas smiginio, rankų lenkimo, gatvės krepšinio, mažojo futbolo, šaudymo iš pneumatinio šautuvo, kvadrato, pasagos metimo, moksleivių "Antikos sporto", naktinio orientavimosi, sportinės žūklės, riedučių, paplūdimio tinklinio, lėkščiasvydžio, bėgimo pajūriu, paplūdimio rankinio, virvės traukimo ir "šiaurietiško ėjimo" varžybose.