LENGVOJI ATLETIKA

Trumpos sporto naujienos

2007 06 04 0:00

V.Alekna neįveikiamas.

Prancūzijoje vykusiose VIII tarptautinėse "Les Masters du Mistral" disko metikų varžybose 29-ą pergalę iš eilės iškovojo Virgilijus Alekna. Sėkmingiausiu trečiu bandymu lietuvis nusviedė įrankį 68,19 m - 2,42 m toliau už antrojoje vietoje likusį Frantzą Krugerį iš Pietų Afrikos Respublikos. Trečiąją ir ketvirtąją pozicijas užėmė vengrai - Gaboras Mate (65,38) ir Zoltanas Kovago (63,47).

Lietuviams - "sidabras".

Antrąją vietą Prancūzijoje vykstančiame baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio taurės varžybų III etape užėmė dvivietę baidarę irklavę Egidijus Balčiūnas ir Alvydas Duonėla. Lietuviai, laimėję 500 m nuotolio kvalifikacines varžybas, iš karto pateko į finalą. Čia jie distanciją įveikė per 1 min. 31,97 sek. - tik 0,48 sek. pralaimėjo Vokietijos duetui Ronaldui Rauhei ir Timui Wieskotteriui. Visai nedaug sėkmės pritrūko kitiems Lietuvos sportininkams, kad užliptų ant prizininkų pakylos. Arčiausiai bronzos medalio buvo dvivietę kanoją irklavę Tomas Gadeikis ir Raimundas Labuckas. Jie nuo rumunų, užėmusių trečiąją poziciją, atsiliko vos 0,02 sekundės. Ketvirti 500 m distanciją įveikė ir kanoją irklavęs Jevgenijus Šuklinas bei baidarininkas Vytautas Vaičikonis.

Svarbi pergalė

Ketvirtą pergalę iš eilės Europos regbio pirmenybių 3B diviziono turnyre iškovojo ir vienvalde penkių komandų turnyro lydere tapo Lietuvos rinktinė. Ji Vilniuje 36:7 (12:9) sutriuškino Vengrijos ekipą. 10 taškų nugalėtojams pelnė Vilius Kucinas, 9 - Kęstas Marcišauskas, po 5 - Tomas Astrauskas, Edmundas Ščevinskas ir Egidijus Petronis, 2 - Justinas Vasiliauskas. Lietuvos regbininkai, pergalingai baigę pirmojo rato varžybas, turi 12 taškų. Jie 2 taškais lenkia vengrus - pagrindinius varžovus dėl vienintelio kelialapio į 3A divizioną.