LENGVOJI ATLETIKA

Trumpos sporto naujienos

2008 02 08 0:00

Lengvaatlečių pergalės.

Estijos sostinėje Taline vykusiame antrajame Estijos uždarųjų patalpų lengvosios atletikos "Kuldliiga" ("Aukso lygos") varžybų etape dalyvavę du Lietuvos sportininkai tapo nugalėtojais per 800 m bėgimo rungtį. Tarp trylikos bėgikų Vitalijaus Kozlovo rezultatas - 1:51,06, o Eglės Balčiūnaitės - 2:07,31.

R.Berankis pakviestas į 0,5 milijono turnyrą

Lietuvos tenisininkas septyniolikmetis Ričardas Berankis dalyvaus ATP serijos "Delray Beach International Tennis Championships" turnyre Floridos valstijoje (JAV), kurio prizų fondas 436 tūkst. JAV dolerių. Lietuvis gavo kvietimą dalyvauti šio turnyro

kvalifikacijoje ir varžybas pradės šeštadienį. Praėjusias metais šio turnyro Floridos valstijoje nugalėtoju tapo belgas Xavieras Malisse'as, per vienetų varžybų finalą 5:7, 6:4, 6:4 įveikęs amerikietį Jamesą Blake'ą.

Šiuo metu R.Berankis užima 638-ąją vietą ATP klasifikacijoje ir yra pirmas tarp pasaulio aštuoniolikmečių.

I.Dapkutė eina tolyn

ITF serijos jaunių (iki 18 metų) teniso turnyro "Condor de Plata" Bolivijoje vienetų varžybų aštuntfinalyje šeštoji raketė penkiolikmetė šiaulietė Iveta Dapkutė 6:3, 6:2 nugalėjo Peru tenisininkę Andreą Riverą ir iškopė į ketvirtfinalį. Lietuvės varžovė dėl vietos pusfinalyje bus ketvirtąja skirstyta Izraelio tenisininkė Angelika Aliej, kuri aštuntfinalyje 6:2, 6:1 įveikė kanadietę Khristiną Blajkevitch. Per dvejetų varžybų pusfinalį I.Dapkutė poroje su kanadiete Katarena Paliivets susitiks su Peru atstove Claudia Razzeto ir Paulina Schippers iš Gvatemalos.

Ir vėl nesėkmė

Antrą pralaimėjimą iš eilės keturių komandų "Euro Hockey Challenge" turnyro antrajame etape Prancūzijoje patyrė Lietuvos ledo ritulio rinktinė. Ji trečiadienį 6:9 (2:4, 2:3, 2:2) nusileido varžybų šeimininkams. Po du įvarčius lietuviams pelnė Egidijus Bauba (15:16 ir 46:14) bei Darius Lelėnas (39:19 ir 55:10), po vieną - Dovydas Kulevičius (18:38) ir Dalius Vaiciukevičius (24:41). Pirmajame turnyro mače antradienį lietuviai 3:5 (1:3, 1:0, 1:2) turėjo pripažinti Didžiosios Britanijos ledo ritulininkų pranašumą, kurie trečiadienį tokiu pačiu rezultatu - 3:5 nusileido Norvegijos rinktinei. Būtent norvegai vakar buvo lietuvių varžovai.