LENGVOJI ATLETIKA

Trumpos sporto žinios

2010 08 14 0:00

Lietuvis - trečias.

Danijos sostinėje Kopenhagoje vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose "Copenhagen Athletic Games" trečiąją vietą vyrų disko metimo rungtyje užėmė Aleksas Abromavičius (57,50 m). Laimėjo vengras Gaboras Mate (58,67 m), antras tarp devynių dalyvių buvo švedas Niklas Arrheniusas (58,32 m).

Be prizų

Pasaulio orientavimosi sporto čempionate Norvegijoje 18 vietą moterų ilgosios distancijos finale užėmė Inga Kazlauskaitė, 9,88 km distanciją su 22 kontroliniais punktais (KP) įveikusi per 1.25:29. Sandra Paužaitė finišavo 22-a (1.29:39), Rasa Ptašekaitė tarp 45 finalo dalyvių buvo 42-a (1.44:59). Kaip ir sprinte, ilgojoje trasoje triumfavo šveicarė Simone Niggli (1.12:49). Vienintelis iš lietuvių į vyrų ilgosios distancijos (15,11 km su 28 KP) finalą patekęs Nerijus Šulčys (2.01:32) aplenkė latvį bei airį ir tenkinosi 39 pozicija. Čempionu tapo norvegas Olavas Lundanesas (1.32:41). Distancijos nebaigė trys dalyviai, vienas diskvalifikuotas.

Linai nepasisekė

Estijos sostinėje Taline vykstančio ITF serijos "Tallink SEB Open 2010" moterų teniso turnyro (prizų fondas 25 tūkst. JAV dolerių) aštuntfinalyje 24-erių Lina Stančiūtė (WTA klasifikacijoje 261 vieta) 6:1, 2:6, 6:7 (4:7) pralaimėjo 21 metų britei Annai Fitzpatrick (627). Dvejetų varžybų ketvirtfinalyje L.Stančiūtės ir slovakės Kristinos Kucovos varžovės vakar buvo prancūzė Natalie Piquion ir Keren Shlomo iš Izraelio.

Skrydis po tiltu

Akrobatinio skraidymo meistras, varžybų kūrėjas bei organizatorius Jurgis Kairys Rygos dienų šventėje rugpjūčio 21-osios vidurdienį ir pavakare skraidys trise: J.Kairys, rusė Svetlana Kapanina ir Ispanijos akrobatinio skraidymo čempionas Castoras Fantoba. Rygoje aviacijos renginys vyks pirmą kartą. Pirmojo pasaulyje legalaus skrydžio apverstu lėktuvu po tiltu 10-ąsias metines J.Kairys paminės pirmą kartą atliekamu skrydžiu po tiltu virš Dauguvos upės pačiame Latvijos sostinės centre.