LENGVOJI ATLETIKA

V.Alekna prisikėlė

2012 06 11 8:23

Dukart pasaulio ir dukart olimpinis disko metimo čempionas Virgilijus Alekna tarptautiniame turnyre Prancūzijoje išgąsdino savo varžovus įspūdingais rezultatais.

Londono olimpiadai intensyviai besirengiantis 40-metis galiūnas V.Alekna Lilio mieste geriausiu, antruoju, bandymu diską nusviedė 69,04 m ir tapo varžybų "Meeting Lille Metropole" nugalėtoju.

Įdomiausia ir džiugiausia tai, jog per kitus keturis iš penkių mėginimų lietuvio sviestas diskas lėkė už 68 m ribos. Visi V.Aleknos bandymai: 68,05 m; 69,04; 68,47; 68,91; 66,12; 68,40.

Antrąją vietą užėmė estas Gerdas Kanteris - 66,05 m, trečias tarp septynių dalyvių buvo turkas Ercumentas Olgundenizas - 65,81 m.

Primename, jog praėjusį antradienį Šveicarijoje V.Alekna irgi tapo turnyro nugalėtoju, tą dieną toliausiai jo diskas nuskriejo 68,79 m.