LENGVOJI ATLETIKA

V.Alekna varžybose Šveicarijoje - penktas

2012 08 24 6:00
Virgilijus Alekna "Deimantinės lygos" varžybose. /AFP/Scanpix nuotr.

Šveicarijoje vykstančiose Tarptautinės lengvosios atletikos rengiamose "Deimantinės lygos" varžybose dukart disko metimo olimpinis čempionas Virgilijus Alekna užėmė penktąją vietą.

40-metis lietuvis, kuriam nuo 2005-ųjų priklauso šių varžybų rekordas (70,53 m), ketvirtadienį geriausiu trečiuoju bandymu įrankį nuskraidino 64,34 m.

Nugalėtoju tapo Londono olimpinių žaidynių bronzą iškovojęs estas Gerdas Kanteris (65,79 m), antroje vietoje liko britas Lawrence'as Okoye (65,27), trečias buvo ispanas Yenniferis Frankas Casanasas (65,24 m).

Lietuvos disko metiką varžybose Lozanoje taip pat aplenkė ketvirtojoje pozicijoje likęs vokietis Martinas Wierigas (64,52 m).

Olimpinis vicečempionas Ehsanas Hadadis iš Irano liko tik septintas (62,67 m).

Po šių disko metikų varžybų "Deimantinės lygos" lyderiu tapo Gerdas Kanteris (9 tšk.), aplenkęs Ehsaną Hadadį (6 tšk.).

Virgilijus Alekna su 4 taškais užima penktąją vietą.

Disko metikai "Deimantinėje lygoje" dar varžysis Birmingeme (rugpjūčio 26 d.) ir Briuselyje (rugsėjo 7 d.).