TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
LIETUVA

Įnirtinga kova laukia ir antrajame ture

2012 10 16 8:52
3.lrs.lt/O.Posaškovos nuotr.

Per pirmąjį rinkimų į Seimą turą vienmandatėse rinkimų apygardose triuškinamą pergalę iškovojo tik trys kandidatai. Kiti 136 kandidatai, kuriems sekmadienį pritrūko rinkėjų balsų, po dviejų savaičių susikaus 68 vienmandatėse rinkimų apygardose. 

Antrajame rinkimų ture, spalio 28 dieną, dėl parlamentaro mandato vienmandatėse apygardose nebereikės kautis tik Lietuvos socialdemokratų partijos lyderiui (LSDP) Algirdui Butkevičiui, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) atstovui Leonardui Talmontui ir Darbo partijos (DP) pirmininko pavaduotojai Virginijai Baltraitienei.

Į antrąjį turą vienmandatėse apygardose pateko daugiausia "darbiečių" - 36 - ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovų - 35. Seimo nario kėdės vienmandatėse apygardose taip pat sieks 27 socialdemokratai, 9 "Drąsos kelio" (DK) partijos kandidatai, 8 partijos "Tvarka ir teisingumas" atstovai, po 6 žmones iš Liberalų sąjūdžio (LS) ir LLRA, 4 savarankiškai išsikėlę kandidatai.

Prasibrauti į Seimą mėgins 5 proc. barjero neįveikusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) - jos atstovai kausis trijose vienmandatėse apygardose, taip pat du Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) kandidatai, patekę į antrąjį rinkimų turą.

Po pirmojo rinkimų turo vienmandatėse apygardose pirmaujančiose pozicijose įsitaisė konservatoriai (23), socialdemokratai (18) ir "darbiečiai" (13), jų kandidatai gavo daugiausia balsų.

Kandidatai, dalyvausiantys pakartotiniame balsavime

(Apygarda; Kandidatai; I ture surinkta balsų (proc.)

Naujamiesčio Irena Degutienė (TS-LKD) 37,10

Naujamiesčio Neringa Venckienė (DK) 14,21

Senamiesčio Arvydas Anušauskas (TS-LKD) 25

Senamiesčio Petras Auštrevičius (LS) 17,38

Antakalnio Andrius Kubilius (TS-LKD) 31,59

Antakalnio Aurelija Stancikienė (DK) 11,55

Žirmūnų Vytenis Povilas Andriukaitis (LSDP) 21,16

Žirmūnų Vilija Aleknaitė Abramikienė (TS-LKD) 18,55

Fabijoniškių Dainius Kreivys (TS-LKD) 18,96

Fabijoniškių Artūras Paulauskas (DP) 17,82

Šeškinės Audronius Ažubalis (TS-LKD) 20,81

Šeškinės Zbigniev Maciejevski (LLRA) 15,55

Justiniškių Paulius Saudargas (TS-LKD) 18,52

Justiniškių Sofija Matarevič (LLRA) 13,81

Karoliniškių Danutė Bekintienė (TS-LKD) 19,70

Karoliniškių Linas Balsys (išsikėlęs pats) 15,28

Lazdynų Algis Strelčiūnas (TS-LKD) 22,09

Lazdynų Gintaras Steponavičius (LS) 17,11

Naujosios Vilnios Tadeuš Andžejevski (LLRA) 20,85

Naujosios Vilnios Sergej Ursul (DP) 13,81

Šilainių Rimantas Jonas Dagys (TS-LKD) 23,33

Šilainių Saulius Girdauskas (DP) 17,37

Aleksoto-Vilijampolės Rytas Kupčinskas (TS-LKD) 26,03

Aleksoto-Vilijampolės Sigytas Klimas (DP) 16,27

Centro Vincė Vaidevutė Margevičienė (TS-LKD) 21,91

Centro Gintaras Dručkus (DK) 18,58

Žaliakalnio Rasa Juknevičienė (TS-LKD) 28,48

Žaliakalnio Algirdas Vaclovas Patackas (DK) 20,08

Kalniečių Arimantas Dumčius (TS-LKD) 25,89

Kalniečių Zenonas Žymančius (DK) 13,33

Dainavos Kazimieras Kuzminskas (TS-LKD) 18,41

Dainavos Saulius Stoma (DK) 18,36

Pramonės Kazys Starkevičius (TS-LKD) 29,60

Pramonės Dainius Danilevičius (DK) 18,54

Panemunės Vida Marija Čigriejienė (TS-LKD) 24,01

Panemunės Jonas Varkala (DK) 21,15

Danės Naglis Puteikis (TS-LKD) 28,32

Danės Rimantas Taraškevičius (LiCS) 16,51

Baltijos Artūras Šulcas (LS) 16,11

Baltijos Raimundas Paliukas (DP) 15,83

Marių Eligijus Masiulis (LS) 28,86

Marių Birutė Boreikina (DP) 13,86

Pajūrio Pranas Žeimys (TS-LKD) 16,53

Pajūrio Genovaitė Krasauskienė (DP) 15,70

Aušros Edvardas Žakaris (LSDP) 46,01

Aušros Mindaugas Kiesas (DP) 12,37

Saulės Arvydas Mockus (LSDP) 17,96

Saulės Danguolė Martinkienė (DP) 15,11

Dainų Valerijus Simulik (LSDP) 35,71

Dainų Valentinas Mazuronis (TT) 15,26

Nevėžio Julius Dautartas (TS-LKD) 19,36

Nevėžio Petras Narkevičius (DP) 18,44

Vakarinė Povilas Urbšys (išsikėlęs pats) 32,78

Vakarinė Alfonsas Petrauskas (DP) 12,83

Aukštaitijos Rimantas Trota (DP) 20,18

Aukštaitijos Domas Petrulis (LSDP) 19,50

Marijampolės Albinas Mitrulevičius (LSDP) 26,65

Marijampolės Arvydas Vidžiūnas (TS-LKD) 17,64

Alytaus Kęstutis Daukšys (DP) 28,36

Alytaus Julius Sabatauskas (LSDP) 23,94

Gargždų Petras Gražulis (TT) 31,13

Gargždų Agnė Bilotaitė (TS-LKD) 29,58

Šilutės-Pagėgių Kęstas Komskis (TT) 29,32

Šilutės-Pagėgių Artūras Skardžius (LSDP) 15,62

Šilalės-Šilutės Remigijus Žemaitaitis (TT) 46,26

Šilalės-Šilutės Jonas Gudauskas (TS-LKD) 19,62

Tauragės Darius Petrošius (LSDP) 31,62

Tauragės Stasys Šedbaras (TS-LKD) 15,46

Plungės-Rietavo Jurgis Razma (TS-LKD) 30,27

Plungės-Rietavo Mindaugas Jurčius (DP) 17,16

Kretingos Vaidotas Bacevičius (TS-LKD) 19,17

Kretingos Jolita Vaickienė (TT) 18,51

Skuodo-Mažeikių Audronė Pitrėnienė (DP) 20,42

Skuodo-Mažeikių Gediminas Anužis (TS-LKD) 18,07

Mažeikių Kęstutis Bartkevičius (TT) 18,56

Mažeikių Laima Nagienė (LSDP) 15,67

Akmenės-Joniškio Saulius Bucevičius (DP) 33,97

Akmenės-Joniškio Zofija Paulikienė (LSDP) 16,75

Telšių Valentinas Bukauskas (DP) 38,69

Telšių Vytautas Kleiva (LSDP) 15,80

Kelmės Alma Monkauskaitė (LSDP) 23,20

Kelmės Izidorius Šimkus (LVŽS) 18,75

Raseinių Edmundas Jonyla (LSDP) 30,72

Raseinių Darius Ulickas (DP) 25,70

Radviliškio Algimantas Salamakinas (LSDP) 32,39

Radviliškio Zita Žvikienė (DP) 20,77

Šiaulių kaimiškoji Rima Baškienė (LVŽS) 31,91

Šiaulių kaimiškoji Linas Andrulis (LSDP) 24,77

Pakruojo-Joniškio Vitalijus Gailius (LS) 28,35

Pakruojo-Joniškio Stasys Tumėnas (išsikėlęs pats) 15,19

Pasvalio-Panevėžio Antanas Matulas (TS-LKD) 37,19

Pasvalio-Panevėžio Vytautas Liepa (DP) 20,02

Biržų-Kupiškio Nijolė Šatienė (LVŽS) 18,50

Biržų-Kupiškio Ritas Vaiginas (DP) 17,87

Anykščių-Kupiškio Ričardas Sargūnas (DP) 22,08

Anykščių-Kupiškio Jonas Šimėnas (TS-LKD) 14,20

Rokiškio Vytautas Saulis (LSDP) 27,44

Rokiškio Aloyzas Jočys (DP) 21,01

Utenos Milda Petrauskienė (LSDP) 28,00

Utenos Edmundas Pupinis (TS-LKD) 26,41

Zarasų-Visagino Algimantas Dumbrava (TT) 29,88

Zarasų-Visagino Rimvydas Podolskis (DP) 17,88

Ignalinos-Švenčionių Šarūnas Birutis (DP) 31,80

Ignalinos-Švenčionių Vilius Cibulskas (LSDP) 16,82

Molėtų-Švenčionių Petras Čimbaras (DP) 23,44

Molėtų-Švenčionių Valentinas Stundys (TS-LKD) 22,04

Širvintų-Vilniaus Rita Tamašunienė (LLRA) 31,50

Širvintų-Vilniaus Živilė Pinskuvienė (DP) 21,49

Vilniaus-Trakų Jaroslav Narkevič (LLRA) 39,79

Vilniaus-Trakų Mingailė Binkauskaitė (DP) 18,48

Trakų-Elektrėnų Dangutė Mikutienė (DP) 30,05

Trakų-Elektrėnų Jonas Liesys (LiCS) 14,39

Kaišiadorių-Elektrėnų Bronius Bradauskas (LSDP) 32,63

Kaišiadorių-Elektrėnų Stanislovas Tomas (DP) 17,12

Jonavos Rimantas Sinkevičius (LSDP) 29,15

Jonavos Saulius Jakimavičius (DP) 22,54

Ukmergės Loreta Graužinienė (DP) 23,77

Ukmergės Julius Veselka (TT) 20,68

Jurbarko Bronius Pauža (LSDP) 32,64

Jurbarko Bobertas Raimundas Išganaitis (DP) 14,49

Suvalkijos Juozas Olekas (LSDP) 26,83

Suvalkijos Algimanta Pabedinskienė (DP) 18,84

Šakių Mindaugas Bastys (LSDP) 24,82

Šakių Algirdas Klimaitis (TS-LKD) 19,73

Kauno-Kėdainių Vydas Gedvilas (DP) 30,00

Kauno-Kėdainių Raminta Popovienė (LSDP) 16,95

Kauno kaimiškoji Donatas Jankauskas (TS-LKD) 22,21

Kauno kaimiškoji Audronė Skučienė (DK) 19,60

Prienų-Birštono Andrius Palionis (išsikėlęs pats) 31,84

Prienų-Birštono Alvydas Vaicekauskas (LSDP) 13,38

Dzūkijos Raimundas Markauskas (DP) 22,56

Dzūkijos Gediminas Krasauskas (TS-LKD) 20,30

Varėnos-Eišiškių Algis Kašėta (LS) 23,86

Varėnos-Eišiškių Zdislav Palevič (LLRA) 23,56

Lazdijų-Druskininkų Kristina Miškinienė (LSDP) 37,35

Lazdijų-Druskininkų Vaidas Šalaševičius (TS-LKD) 14,82

Duomenys, kuriuos skelbia Vyriausioji rinkimų komisija, nėra galutiniai.

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
LIETUVA
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"