TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
LIETUVA

Jie varžysis per antrąjį turą

2008 10 14 0:00

Per antrąjį Seimo rinkimų turą spalio 26 dieną vienmandatėse apygardose susirungs:

Vilniuje Naujamiesčio apygardoje: konservatorė Irena Degutienė (29,52 proc.) ir liberalcentristas Vytautas Bogušis (12,00 proc.). Senamiesčio rinkimų apygardoje: liberalcentristas Artūras Zuokas (24,23 proc.) ir konservatorius Mantas Adomėnas (21,27 proc.). Antakalnio rinkimų apygardoje: konservatorius Andrius Kubilius (32,34 proc.) ir liberalcentristas Gintautas Babravičius (11,62 proc.). Žirmūnų rinkimų apygardoje: konservatorė Vilija Aleknaitė-Abramikienė (21,73 proc.) ir socialdemokratas Vytenis Andriukaitis (13,41 proc.). Fabijoniškių rinkimų apygardoje: liberalcentristas Raimondas Šukys (19,96 proc.) ir konservatorė Rūta Rutkelytė (18,88 proc.). Justiniškių rinkimų apygardoje: konservatorius Paulius Saudargas (18,87 proc.) ir liberalcentristas Rimantas Remeika (14,26 proc.). Karoliniškių rinkimų apygardoje: konservatorė Danutė Bekintienė (26,49 proc.) ir "tvarkietis" Henrikas Mackela (10,51 proc.).

Lazdynų rinkimų apygardoje: liberalas Gintaras Steponavičius (28,41 proc.) ir konservatorius Algis Strelčiūnas (18,78 proc.).

Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje: Lenkų rinkimų akcijos kandidatas Tadeušas Andžejevski ( 17,84 proc.) ir liberalcentristas Artūras Melianas (14,07 proc.).

Kaune Šilainių rinkimų apygardoje: konservatorius Rimantas Jonas Dagys (33,48 proc.) ir Tautos prisikėlimo partijos (TPP) atstovas Erikas Kalpokas (14,37 proc.).

Aleksoto-Vilijampolės rinkėjai rinksis tarp konservatoriaus Ryčio Kupčinsko (29,86 proc.) ir TPP nario Sauliaus Stomos (18,10 proc.).

Centro apygardoje susigrums konservatorė Vincė Vaidevutė Margevičienė (28,62 proc.) ir liberalas Erikas Tamašauskas (12,23 proc.).

Žaliakalnio rinkimų apygardoje: konservatorė Rasa Juknevičienė (33,73 proc.) ir liberalė Dalia Teišerskytė (11,96 proc.).

Kalniečių rinkimų apygardoje: konservatorius Arimantas Dumčius (32,27 proc.) ir "Jaunosios Lietuvos" atstovas Stanislovas Buškevičius (13,86 proc.).

Panemunės rinkimų apygardoje: konservatorė Vida Marija Čigriejienė (34,04 proc.) ir TPP atstovas Tomas Eitutis (12,64 proc.).

Pramonės rinkimų apygardoje: konservatorius Kazys Starkevičius (31,80 proc.) ir sociademokratė Violeta Boreikienė (15,10 proc.).

Klaipėdoje Danės rinkimų apygardoje: liberalas Vytautas Grubliauskas (24,64 proc.) ir konservatorius Nerijus Čapas (18,73 proc.).

Marių rinkimų apygardoje: liberalas Eligijus Masiulis (25,37 proc.) ir "tvarkietis" Stanislovas Tomas (14,76 proc.).

Baltijos rinkimų apygardoje: konservatorius Evaldas Jurkevičius (13,90 proc.) ir liberalas Artūras Šulcas (11,04 proc.).

Pajūrio rinkimų apygardoje: konservatorius Pranas Žeimys (18,16 proc.) ir liberalcentristas Raimundas Palaitis (16,71 proc.).

Šiaulių Saulės rinkimų apygardoje: "tvarkietė" Daiva Matonienė (13,82 proc.) ir socialdemokratas Andrius Šedžius (13,30 proc.).

Aušros rinkimų apygardoje: socialdemokratas Edvardas Žakaris (48,14 proc.) ir konservatorius Egidijus Vareikis (12,53 proc.).

Dainų rinkimų apygardoje: socialiberalas Valerijus Simulikas (26,89 proc.) ir "tvarkietis" Valentinas Mazuronis (13,05 proc.).

Nevėžio rinkimų apygardoje: konservatorius Julius Dautartas (26,75 proc.) ir TPP kandidatas Deividas Staponkus (14,31 proc.).

Panevėžio Vakarinėje apygardoje: konservatorius Vidmantas Urbonas (19,33 proc.) ir TPP atstovė Arūnė Stirblytė (14,55 proc.).

Aukštaitijos rinkimų apygardoje: konservatorius Petras Luomanas (20,42 proc.) ir valstietis liaudininkas Alfredas Pekeliūnas (13,99 proc.).

Marijampolės rinkimų apygardoje: konservatorius Arvydas Vidžiūnas (16,40 proc.) ir socialdemokratas Algis Rimas (16,18 proc.).

Alytuje: Julius Sabatauskas (20,45 proc.) ir TPP atstovė Zita Užlytė (16,69 proc.).

Gargžduose: "tvarkietis" Petras Gražulis (35,79 proc.) ir konservatorė Dalija Šeporaitienė (18,41 proc.).

Skuodo-Mažeikių rinkimų apygardoje: buvęs "gelbėtojas" Jonas Stanevičius (19,73 proc) ir "tvarkietis" Jonas Ramonas (18,7 proc.).

Mažeikiuose: save išsikėlęs Stanislovas Giedraitis (31,38 proc.) ir socialdemokratas Jonas Jurkus (9,92 proc.).

Akmenės-Joniškio rinkimų apygardoje: "darbietis" Saulius Bucevičius (22,76 proc.) ir "tvarkietė" Sigute Meškyte (16,79 proc.).

Raseiniuose: "tvarkietis" Remigijus Ačas (23,87 proc.) ir socialdemokratas Edmundas Jonyla (16,51 proc.).

Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje: valstietė liaudininkė Rima Baškienė (31,24 proc.) ir konservatorius Jonas Novogreckis (12,84 proc.).

Pakruojo-Joniškio rinkimų apygardoje: socialdemokartas Jonas Juozapaitis (32,60 proc.) ir "tvarkietis" Edmundas Grigaliūnas (16,80 proc.).

Pasvalio-Panevėžio rinkimų apygardoje: konservatorius Antanas Matulas (45,96 proc.) ir TPP lyderis Arūnas Valinskas (28,01 proc.).

Biržų-Kupiškio rinkimų apygardoje: save išsikėlęs Valdemaras Valkiūnas (31,08 proc.) ir konservatorius Aurimas Frankas (12,38 proc.).

Rokiškyje: socialdemokratas Vytautas Saulis (21,67 proc.) ir konservatorius Algis Kazulėnas (17,01 proc.).

Zarasų-Visagino rinkimų apygardoje: liberalcentristė Dalia Štraupaitė (18,19 proc.) ir "tvarkietis" Algimantas Dumbrava (16,66 proc.).

Ignalinos-Švenčionių rinkimų apygardoje: valstietis liaudininkas Konstantas Ramelis (16,94 proc.) ir "tvarkietis" Juozas Rokas (14,18 proc.).

Molėtų-Švenčionių rinkimų apygardoje: konservatorius Valentinas Stundys (27,87 proc.) ir valstiečių liaudininkų lyderė Kaziemira Prunskienė (20,02 proc.).

Kaišiadorių-Elektrėnų rinkimų apygardoje: socialdemokratas Bronius Bradauskas (32,81 proc.) ir konservatorius Kazimieras Uoka (14,43 proc.).

Jonavoje: socialdemokratas Rimantas Sinkevičius (21,53 proc.) ir valstietis liaudininkas Arūnas Rimkus (18,15 proc.).

Jurbarke: socialdemokratas Bronius Pauža (26,63 proc.) ir liberalcentristas Saulius Lapėnas (16,50 proc.).

Suvalkijos rinkimų apygardoje: save išsikėlęs Mantas Varaška (24,09 proc.) ir socialdemokratas Albinas Mitrulevičius (18,82 proc.).

Šakiuose: socialdemokratas Mindaugas Bastys (25,79 proc.) ir konservatorius Jonas Šimėnas (22,66 proc.).

Kauno-Kėdainių rinkimų apygardoje: "darbietis" Jonas Kondrotas (21,15 proc.) ir konservatorius Justinas Urbanavičius (17,52 proc.).

Prienuose: socialdemokratas Juozas Palionis (28,81 proc.) ir "tvarkietis" Vytautas Kamblevičius (15,31 proc.).

Dzūkijos rinkimų apygardoje: konservatorius Vidmantas Žiemelis (19,90 proc.) ir TPP atstovas Antanas Nedzinskas (16,84 proc.).

Lazdijų-Druskininkų rinkimų apygardoje: socialdemokratas Justinas Karosas (27,92 proc.) ir konservatorius Algirdas Šakalys (17,13 pproc.).

Trakų-Elektrėnų apygardoje: "darbietė" Dangutė Mikutienė (15,64 proc.) ir liberalcentristas Jonas Liesys (14,74 proc.).

Kauno kaimiškojoje apygardoje: konservatorius Donatas Jankauskas (26,56 proc.) ir socialdemokratas Petras Mikelionis (12,77 proc.). Varėnos-Eišiškių rinkimų apygardoje: liberalas Algis Kašėta (25,74) ir Lenkų rinkimų akcijos atstovas Leonardas Talmontas (22,09 proc.).

Ukmergės rinkimų apygardoje: "tvarkietis" Julius Veselka (29,68 proc.) ir konservatorė Janina Galiauskienė (20,47 proc.).

Radviliškyje: "darbietė" Zita Žvikienė (20,02 proc.) ir socialdemokratas Algimantas Salamakinas (15,19 proc.).

Kėdainiuose: "darbietė" Virginija Baltraitienė (46,82 proc) ir "pilietininkas" Viktoras Muntianas (20,68 proc.).

Vilniaus-Trakų rinkimų apygardoje: Lenkų rinkimų akcijos atstovas Jaroslavas Narkevičius (33,26 proc.) ir TPP atstovas Aleksandras Sacharukas (13,17 proc.).

Širvintų-Vilniaus apygardoje: Lenkų rinkimų akcijos atstovas Michalas Mackevičius (31,29 proc.) ir konservatorius Tomas Baranauskas (10,77 proc.).

Utenoje: konservatorius Edmundas Pupinis (36,25 proc.) ir socialdemokratas Valentinas Bubulis (16,02 proc.).

Telšiuose: pats išsikėlęs Gediminas Vagnorius (29,27 proc.) ir "tvarkietis" Almantas Petkus (22,91 proc.).

Kelmėje: socialdemokratas Zenonas Mačernius (19,6 proc.) ir konservatorius Kęstutis Masiulis (18,08 proc.).

Plungės-Rietavo apygardoje: socialdemokratas Jonas Jagminas (30,33 proc.) ir konservatorius Jurgis Razma (20,36 proc.).

Kretingos rinkimų apygardoje: konservatorius Vaidotas Bacevičius (21,73 proc.) ir "tvarkietis" Egidijus Klumbys (17,77 proc.).

Šilutės-Pagėgių apygardoje: "tvarkietis" Kęstas Komskis (26,69 proc.) ir liberalas Audrius Endzinas (12,76 proc.).

Tauragėje: konservatorius Stasys Šedbaras (18,59 proc.) ir socialdemokratas Pranas Petrošius (14,93 proc.).

Šie duomenys, kurie skelbiami Vyriausiosios rinkimų komisijos svetainėje, yra preliminarūs ir gauti suskaičiavus ne visų rinkimų apylinkių rezultatus.

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
LIETUVA
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"