Čekai – ledo ritulio pasaulio čempionato nugalėtojai

2010 05 24 0:00
Triumfuoja Čekijos komandos kapitonas Tomašas Rolinekas
Užsienio spaudos nuotrauka

Čekijos rinktinė 2010 m. pasaulio ledo ritulio pirmenybėse Vokietijoje iškovojo aukso medalius, rezultatu 2:1 nugalėjusi Rusijos komandą.

Trenerio Vladimiro Ružickos vadovaujama Čekijos komanda Kelno prie Reino mieste vykusiame finalinėse Pasaulio ledo ritulio pirmenybių rungtynėse rezultatu 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) įveikė rusų ekipą.

Pirmą rungtynių minutę įvartį į varžovų vartus įsviedė Jakubas Klepišas, o čekų komandos kapitonas Tomašas Rolinekas pagerino rezultatą antrojo kėlinio pabaigoje. Vieną įskriejusį į čekų komandos vartus įvartį teisėjai paskelbė negaliojančiu. Paskutinę rungtynių minutę rusų komandos puolėjas Pavelas Daciuk sušvelnino rezultatą, ir rusų komanda pelnė čempionato sidabro medalius.