"Kauno ponia" atsikratė laikinų namų

Nijolė STORYK 2011-01-18 00:00
Nijolė STORYK 2011-01-18 00:00
Kaip tikra Kauno ponia E.Vaitkevičė mėgaujasi savo jaukiais namais, kurie jos gyvenime yra patys gražiausi, prabangiausi ir net didžiausi. Erlendo Bartulio nuotrauka
Prieš še­še­rius me­tus "Kau­no po­nia" ta­pu­si 41 me­tų Eg­li­ja Vait­ke­vi­čė da­bar gy­ve­na kaip ti­kra po­nia - jau­kiuo­se, gra­žiuo­se ir pra­ban­giuo­se na­muo­se.

Viena žinomiausių Kauno moterų pasistengė, kad "poniškai" gyventų ir jos dvi dukterys - 18-metė Greta bei 13-metė Klaudija. "Visą gyvenimą siekiau, kad mano vaikai turėtų gražius namus. Tokius ir turime", - sako tituluota kaunietė E.Vaitkevičė.

Didelė lauko terasa

Eglija mėgaujasi savo jaukiais namais, kurie jos gyvenime yra patys gražiausi, prabangiausi ir net didžiausi. Prašmatnus butas per du aukštus yra pačiame miesto centre. Jo didelė lauko terasa išeina tiesiog į Laisvės alėją. Pro tokius pat didelius buto langus iš trečio aukšto matyti visa miesto panorama. Vaizdas tolėliau - Žaliakalnis ir Prisikėlimo bažnyčios bokštas.

Svetainė turi stiklinę pertvarą. Nėra jokių sienų. Šviesu, erdvu ir gana modernu. Miesto vaizdas kiaurai matyti iš bet kurios didelio buto vietos - erdvaus koridoriaus, vos tik įžengus pro duris, šeimininkaujant virtuvėje, kylant laiptais į mansardą ir net užlipus į viršų pro miegamojo bei vonios stoglangius. Prestižinėje vietoje esantis būstas vertas vien tokio nuostabaus vaizdo.

Paskui tėvą kariškį

Tačiau svarbiausia, jog šis prabangus butas yra pirmas ir kol kas vienintelis E.Vaitkevičės nuosavas būstas po daugelio klajonių metų vaikystėje. Eglija užsimena, kad būdama maža labai norėjo gyventi nuosavame name, bet tai atrodė nepasiekiama svajonė. Kaunietės tėvas buvo sovietų armijos karininkas. Jo šeimai nuolat teko keisti gyvenamąją vietą, nes tai diktavo kariniai paskyrimai. "Mano tėvai ilgai neturėjo nuolatinių namų, juo labiau - prabangių ir prestižinių. Net pagalvoti apie tai negalėjo. Mūsų namai buvo visa tuometinė Sovietų Sąjunga, ir ne tik. Gimiau, kai tėvas tarnavo Rytų Vokietijoje. Šis kraštas man pažįstamas, moku vokiečių kalbą", - pasakoja Eglija.

Provincijos miestas nusibodo

Nuolatinis kraustymasis jaunai merginai buvo įkyrėjęs, ji ilgėjosi pastovumo ir ramybės. Eglijos svajonė išsipildė tada, kai tapo pilnametė. Ji atvažiavo gyventi pas močiutę į Šakius. Paskui ištekėjo, augino dukras, bet moters šeima iširo. Tada Eglija nusprendė kraustytis į Kauną, tikėdamasi, kad šiame mieste atras save, kad pasikeis jos buvęs monotoniškas gyvenimas nedideliame provincijos miestelyje. Laikinojoje sostinėje E.Vaitkevičė su dukromis gyvena daugiau kaip dešimt metų. Kitos šeimos ji nesukūrė. Dabar moteris turi tai, ko taip uoliai siekė: tapo žinoma miesto ponia, turi gražius nuosavus namus ir augina dvi puikias dukras. Abi mergaitės džiaugiasi mamos sėkme, visada ją palaiko ir pritaria jos drąsiems naujiems žingsniams.

Eglija giria dukras, savo pagalbininkes ir užtarėjas. "Mes visos trys - puiki šeima, nors vienoms gyventi nėra lengva", - neslepia žinoma kaunietė.

Dovanos - angeliukai

Eglija grakščiai prisėda svetainėje ant geltonos minkštos sofos. Vilki elegantiškus juodus drabužius. Kaip tikra smetoninių laikų dama laikosi etiketo ir prie svetimų žmonių neavi šlepečių. Tokiais atvejais apsiauna klasikinius aukštakulnius.

Sofa pastatyta beveik pačiame svetainės centre. Tai gana originalu, bet ir patogu. Pro abu svetainės langus gerai matyti Laisvės alėja. Stogų linijos - kaip koks grafikos piešinys.

Monotoniškumas moteriai nepatinka ne tik gyvenime, bet ir buityje. Buto interjerą šeimininkė bando keisti perstumdydama baldus vis į kitą vietą. "Matyt, taip pasireiškia mano klajokliška prigimtis nuo vaikystės", - pajuokauja ji. Būsto erdvės permainos - įprastas dalykas visoms trims šių namų moterims. Dukros taip pat nuolat perstato baldus savo kambariuose.

Namai neperkrauti nei daiktų, nei įvairių niekučių. Juose yra tik tai, kas būtiniausia. Patys mėgstamiausi - draugų dovanoti angeliukai. Jų čia daug. Ant sienos už sofos - paveikslas su angeliukais. Tai pirma Eglijos dovana sau. Ji įsigijo paveikslą, kai įsikėlė gyventi į šį modernų butą. Koridoriuje kabo unikalus rankų darbo sieninis laikrodis, kurį įkurtuvių proga dovanojo mama.

Įkurtuvės - ant grindų

Eglija pasakoja, kad vienu metu dirbo nekilnojamojo turto agentūroje, dekoravo būstus. "Mačiau daug nuosavų namų ir butų, kol radau šį - išskirtinį ir kitokį. Modernus butas per du aukštus man labai patiko, jis buvo ilgai laukta svajonė. Tuščios sienos tik dar labiau paryškino būsto pranašumus. Vien tai, kad butas - pačiame miesto centre, yra didelis patogumas", - aiškina kaunietė.

Tačiau naujus namus dar reikėjo apstatyti baldais. Kai kuriais klausimais Eglija konsultavosi su interjero specialistais, bet daug ką sprendė pati. Šeimininkė su draugais atšventė įkurtuves, kol bute dar nebuvo jokių baldų. Moteris šypsodamasi prisimena, kad tas vakaras jos pirmame nuosavame būste buvo pats nuostabiausias: "Neturėjome net kur atsisėsti. Sutūpėme ant grindų. Tačiau niekas į tai nekreipė dėmesio - visiems buvo labai linksma."

Eglijos namai visada atviri artimiems draugams. Vasarą lauko terasa - visų mėgstamiausia vieta. Čia tarsi jaukioje kavinukėje smagu gurkšnoti kavą ir šnekučiuotis.

Pateko į realybės šou

Daili dviejų dukterų mama neslepia jaudulio pasakodama, kad po kiekvieno viešo savo namų durų atlapojimo gana dažnai apie save išgirsta nemalonių, kartais net įžeidžiamų kalbų. Esą kaip ji viena tokius turtus susikrovė, iš kur ta prabanga? Gal yra koks slaptas gerbėjas, padėjęs dailiai moteriai iš vargo pakilti? Tačiau į apkalbas savarankiška kaunietė stengiasi nereaguoti, nors viduje kartais jaučiasi itin įskaudinta.

"Mano visas turtas - tai dvi dukterys. Kito neturiu. Per visą savo gyvenimą nusipelniau gyventi kaip normalus žmogus - gerame moderniame bute, kurio ilgai neturėjau. Juk nesu kokia varguolė iš neturtingos šeimos. Baigiau aukštąjį mokslą, visą laiką dirbau - pedagoge, nekilnojamojo turto agente, domėjausi būstų dekoravimu", - vardija moteris.

Eglijai ne visada sekėsi - jai nepavyko sukurti darnios šeimos, bet atrado laimę kitur. "Man nuo jaunystės patinka scena. Norėjau būti aktore, tačiau ja netapau. Laimę atradau kitur - atsidūriau scenoje, tik ne teatro", - džiaugiasi pašnekovė. Eglija dalyvavo realybės šou "Kelias į žvaigždes", išleido kompaktinį albumą "Gyvenimo teatras", pradėjo koncertuoti. Dabar ji yra sumaniusi verslą - nori įkurti savo

burleskos stiliaus šokių ir vaidybos mokyklą.

Seks burleskos pradininke

Moteris linksmai šypsodamasi nuveda į kambarį pirmame aukšte. Į jį galima patekti pro dvejas duris - iš koridoriaus (šios durys uždarytos) ir iš virtuvės. Langai - į kiemo pusę. Tai Eglijos repeticijų kambarys. Čia ji repetuoja su dainavimo mokytoju.

Viena siena nuklota vien prabangiomis proginėmis suknelėmis. Laimę Eglijai lėmė ilgas juodas drabužis. Prie lango - veidrodis ir makiažo stalelis. Ant grindų padėtas akordeonas, kuriuo moteris kadaise grojo. Instrumentas atgijo - juo vėl muzikuojama. Ant kitos sienos - kompaktinės plokštelės plakatas. Toje nuotraukoje Eglija liūdna ir susimąsčiusi. Kai buvo įrašomas "kompaktas", ji išsiskyrė su savo draugu. Bet tai, kaip sako moteris, jau praeitis.

Dabar Eglija vėl linksmai juokiasi, o ir liūdėti nėra kada. Kaunietė užsimena, jog namie beveik visur - vien jos erdvės. Dukterys nepyksta, kad turi laikinai glaustis viename kambaryje.

"Man labai reikėjo savo kambario, nes buvo metas, kai teko daug koncertuoti. Dabar koncertinė veikla aprimusi, tačiau jau esu numačiusi, ką veiksiu ateityje", - teigia ji.

Kaunietė mano, kad kiekviena moteris verta būti pačia gražiausia, geidžiamiausia ir laukiamiausia artimo žmogaus. Visas šias savybes padeda atskleisti burleskos šokis. To pavyzdys - garsioji Dita Von Teese, verta milijono. Milijono vertos ir Lietuvos moterys.

D.Von Teese susikūrė individualų sceninį amplua, kuris klientams kėlė nuostabą, o konkurentėms, žinoma, pavydą. Šios moters dėka seksualumo sąvoka įgavo naują vardą - Dita. "Seksualumas - tai ne vulgarumas ar kas nors nepadoraus. Kiekviena moteris turėtų nebijoti atskleisti savo seksualumo", - įsitikinusi tituluota "Kauno ponia".

Gali pasukti svetur

Atrodo, Eglijos namai yra prisipildę gerų sumanymų, kuriuos belieka paversti realybe, tačiau netikėtai moteris LŽ prasitaria: "Atėjo metas iš esmės keisti savo gyvenimą. Svarstau, gal vertėtų pabandyti laimę Vokietijoje... Tame krašte gimiau, ten gyvena mano sesuo. Nuo vaikystės prisimenu vokiečių kalbą. Be to, turiu artimą draugą, kurio giminės taip pat gyvena Vokietijoje." E.Vaitkevičė tikina, kad gyvenime reikia įspūdžių, o jai permainos, kaip gaivus oras, visada patiko.

Ar Eglija iš tiesų paliks Kauną ir savo modernų butą miesto centre, daili moteris konkrečiai neatsako. Tokios mintys dar tik sklando jos rožinių svajonių labirintuose.

Tavo komentaras
Vardas: * El.paštas:
Komentaras: *
Komentarai
ANONIMAS 2  78.62.179.103 2013-03-26 16:03:06
hahahhahahahhahahahahahh kaip juokynga !!!!!!! yra tokiu namu kat tik cia reiketu pasvajot.....hahhahahahhahahahha geras cia.....isviso eigu ta "poinia'' kaip ija vadina soka borlescue ir sako kat nenori kalbet apie savo gyvenima televizioije ir ant zurnalu uzraso savo dukters gretos ir klaudijos varda ir su metus net, tai nezinau kokia cia mama slepiasi po kauno ''ponios'' kailineis......is vis nesamone kalbet apie savo namus...tesiog nesveikybe! man net bloga ziuret kekviena diena zurnaluose apie tapati zmogu......ar zinot eglija del ko jumis visi nekencia? del to kat jus darot geda visoi lietuvoi! padarytumet koki rengini, ZMONEMS! tai tada kaskas pasikeistu....pala bet davaryt iki to kol parasai ''PRABANGUUU''!!!!! AISKU TIEK PAVOGIUS IS VYRU KUR IJA LEPINA TAI AISKUUUU!!!!!! TAISYKITES EGLIJA! TAISYKITIIIISSSSSSSSS!!!!!
2 0  Netinkamas komentaras
Fergie Burlesque  217.17.92.119 2013-03-26 16:03:06
Eglijos vidus yra labai gražus ir išpuoselėtas. Jos dvasinis pasaulis labai turtingas. Kai būnu su Eglija, nuo jos sklinda gera energija ir šiluma.
2 0  Netinkamas komentaras
anonimas  86.100.3.244 2013-03-26 16:03:06
Fergie...Dainininke,dekoravo baldus...Vargse tiesiog,tusciavidure eiline svabra...
2 0  Netinkamas komentaras
Tuscia  87.239.86.227 2013-03-26 16:03:06
---be kvapo,be skonio.Dvasios ubage
2 0  Netinkamas komentaras
apie ka cia rasote?  89.116.66.173 2013-03-26 16:03:06
apie moteri,kuriu Lietuvoje tukstanciai? ar apie buta ? nieko nesupratau,geriau parasytu apie ora.
2 0  Netinkamas komentaras
Vy­riau­sio­ji tar­ny­bi­nės eti­kos ko­mi­si­ja (VTEK), bend­ra­dar­biau­da­ma su Vy­riau­sia­ja rin­ki­mų ko­mi­si­ja (VRK), pa­ly­gi­no, ko­kius pri­va­čius in­te­re­sus dek­la­ruo­ja kan­di­da­tai į Sei­mą šioms abiem ins­ti­tu­ci­joms. [...]
Sei­mo pir­mi­nin­kė Lo­re­ta Grau­ži­nie­nė ti­ki­si, kad jos pa­teik­tas Sei­mo sta­tu­to pa­tai­sas dėl par­la­men­ta­rų iš­ei­ti­nių su­ma­ži­ni­mo pri­ims dar šios ka­den­ci­jos par­la­men­tas, nors ki­lus ginčams dėl svars­ty­mo [...]
Len­ki­jos prem­je­rė Bea­ta Szyd­lo tre­čia­die­nį pa­sky­rė įta­kin­gą plė­tros mi­nis­trą Ma­teus­zą Mo­ra­wiec­kį Fi­nan­sų mi­nis­te­ri­jos va­do­vu, pert­var­kiu­si sa­vo prieš­ta­rin­gai ver­ti­na­mą dešiniojo spar­no vy­riau­sy­bę.
Iz­rae­lio ly­de­riai ir mi­nios ge­din­čių žmo­nių ket­vir­ta­die­nį su­si­rin­ko aikš­tė­je prie par­la­men­to ati­duo­ti pa­sku­ti­nės pa­gar­bos bu­vu­siam pre­zi­den­tui ir No­be­lio pre­mi­jos laureatui Shi­mo­nui Pe­re­sui.
An­tra­die­nį Anykš­čiuo­se, ant Šei­my­niš­kė­lių pi­lia­kal­nio, pra­de­da­ma sta­ty­ti medinė Vo­ru­tos pi­lis.
1893 me­tų rugp­jū­tį Vil­niu­je įvy­ko IX Ru­si­jos im­pe­ri­jos ar­cheo­lo­gų su­va­žia­vi­mas. Ruo­šian­tis jam rink­ta in­for­ma­ci­ja apie lie­tu­viš­kų gu­ber­ni­jų – Šiau­rės va­ka­rų kraš­to is­to­ri­ją. Tam bu­vo [...]
Spa­lio 1 ir 2 die­no­mis Pa­ne­vė­žio Juo­zo Mil­ti­nio dra­mos tea­tre įvyks iš­skir­ti­nė prem­je­ra – gar­saus len­kų ki­no ir tea­tro re­ži­sie­riaus, sce­na­ris­to, pro­diu­se­rio Krzysz­to­fo Zanussio „Hyb­ris (Pui­ky­bė)“. [...]
Ka­dai­se, so­viet­me­čiu, tai bu­vo mies­te­lio ar kai­mo kul­tū­ros na­mai, ku­riuos sta­tant bu­vo sie­kia­ma už­gož­ti vie­tos baž­ny­čią. Da­bar kai ku­rie jų te­be­vei­kia, ki­ti ap­leis­ti, o kai kurių pa­tal­po­mis nau­do­ja­si [...]
Jau vie­nuo­lik­tus me­tus iš ei­lės ru­duo moks­lei­viams aso­ci­juo­ja­si ne tik su mo­kyk­li­ne ru­ti­na, bet ir su jiems skirtais pra­smin­gais fil­mais.
Nau­jau­sias re­ži­sie­riaus Ig­no Miš­ki­nio dar­bas – tai tre­čia­sis jo pil­no me­tro fil­mas, po sėk­min­gai pa­si­ro­džiu­sių „Di­rin­gas“ ir „Ar­ti­mos švie­sos“.
Trims Bal­ti­jos ša­lims po il­gų ir su­dė­tin­gų de­ry­bų pa­sie­kus su­si­ta­ri­mą, kad eu­ro­pi­nės ge­le­žin­ke­lio ve­žės pro­jek­to „Rail Bal­ti­ca“ ran­gos kon­kur­sai bū­tų skel­bia­mi ne tik per bend­rą įmo­nę, [...]
„Šian­dien Vil­niu­je pra­de­da­me sta­ty­ti vie­ną di­džiau­sių ener­ge­ti­kos ob­jek­tų ne­prik­lau­so­mos Lie­tu­vos is­to­ri­jo­je – bio­ku­ro ir ko­mu­na­li­nių at­lie­kų ko­ge­ne­ra­ci­nę elek­tri­nę. Ji svar­bi ne tik Vil­niui, [...]
Tau­ra­gės kraš­to mu­zie­jus pri­sta­to so­viet­me­čio pra­džią Lie­tu­vo­je pri­me­nan­čią NKVD būs­ti­nę su au­ten­tiš­ko­mis su­lai­ky­mo, tar­dy­mo ka­me­ro­mis ir kar­ce­riu. Mu­zie­jaus lan­ky­to­jams bus su­tei­kia­ma pro­ga [...]
Baig­tas svar­bus Ve­liuo­nos Švč. Mer­ge­lės Ma­ri­jos Ėmi­mo į dan­gų baž­ny­čios (Jur­bar­ko raj.) tvar­ky­bos dar­bų eta­pas. Jo me­tu res­tau­ruo­ti Vy­tau­ti­ne va­di­na­mos baž­ny­čios pa­ma­tai ir fa­sa­dai. Šie­met [...]
Penk­ta­die­nį ir šeš­ta­die­nį Jo­na­vo­je vyks 22-ą kar­tą ren­gia­mas tarp­tau­ti­nis mo­te­rų tink­li­nio tur­ny­ras „A. Ogo­naus­ko at­mi­ni­mo tau­rė“. Ja­me var­žy­sis po dvi Lie­tu­vos ir Lat­vi­jos ko­man­das.
Žir­gų lenk­ty­nės Lie­tu­vo­je vis po­pu­lia­rė­ja, o šį spor­tą pa­ma­tę žiū­ro­vai lie­ka su­ža­vė­ti – taip tei­gia lenk­ty­nių Lie­tu­vo­je or­ga­ni­za­to­rė Eve­li­na Kol­bas­nik. Pir­mą sezoną lenk­ty­nes ren­gu­si [...]
Shi­mo­nas Pe­re­sas, ku­ris mi­rė tre­čia­die­nį bū­da­mas 93 me­tų, du­kart ėjo prem­je­ro par­ei­gas ir, at­si­sa­kęs sa­vo anks­tes­nių ka­rin­gų pa­žiū­rų, ini­ci­ja­vo pa­stan­gas siek­ti taikos su pa­les­ti­nie­čiais, [...]
Kas­kart į Lie­tu­vą ar­ti­mų­jų, gi­mi­nių ir bi­čiu­lių ap­lan­ky­ti at­vyks­tan­ti ži­no­mo po­li­ti­ko, vi­suo­me­ni­nin­ko, gy­dy­to­jo Ka­zio Bo­be­lio naš­lė Da­lia Bo­be­lie­nė iš­vys­ta ge­rų po­ky­čių. Šįsyk ją itin [...]
Pi­gi ir leng­vai pa­ga­mi­na­ma sin­te­ti­nė kau­lų me­džia­ga, im­plan­tuo­ta žiur­kių stu­bu­ruo­se ir bež­džio­nių kau­ko­lė­se, sti­mu­liuo­ja kau­li­nio au­di­nio vys­ty­mą­si, trečiadienį pra­ne­šė moks­li­nin­kai.
Ty­ri­mų duo­me­ni­mis, be gim­to­sios kal­bos di­džio­ji dau­gu­ma lie­tu­vių mo­ka bent vie­ną už­sie­nio – pa­gal šią sta­tis­ti­ką esa­me vie­na iš pir­mau­jan­čių ša­lių Eu­ro­po­je. Vis dėl­to šiais lai­kais vie­nos [...]
Žvar­bus ūžau­jan­tis vė­jas, snie­go pus­nys, ap­šar­mo­ję lan­gai ir... kak­tu­sai? Ne, tai ne fan­ta­zi­jos, o vi­siš­kai rea­lus vaiz­das: lie­tu­viš­ką žie­mą iš­tve­rian­tys ir lau­ke vi­sus metus ga­lin­tys aug­ti [...]
Pa­si­bai­gus mau­dy­mo­si se­zo­nui ir api­bend­ri­nus mau­dyk­lų van­dens ko­ky­bės ty­ri­mų re­zul­ta­tus, nu­sta­ty­ta, kad šį mau­dy­mo­si se­zo­ną šva­riau­sias van­duo bu­vo Tau­ra­gės ir Tel­šių aps­kri­ty­se.
Pra­si­dė­jo tarp­tau­ti­nė Par­yžiaus (Pra­ncū­zi­ja) au­to­mo­bi­lių par­oda, o be­ne svar­biau­sia jos nau­jie­na – kon­cep­ci­nis elek­tro­mo­bi­lis „Volks­wa­gen I.D. Con­cept“, ku­rio se­ri­ji­nė versija pa­si­ro­dys, de­ja, [...]
Spe­cia­lis­tai ra­gi­na gy­ven­to­jus, nu­spren­du­sius įsi­gy­ti nau­do­tą au­to­mo­bi­lį, ne­pa­si­ra­ši­nė­ti su­tar­čių, ku­rios su­da­ro­mos ne­va su už­sie­nio pi­lie­čiais, nors au­to­mo­bi­lio pre­kei­vis yra vie­ti­nis gy­ven­to­jas.
Ra­mia­ja­me van­de­ny­ne pa­bi­ru­sias Ga­la­pa­gų sa­las bio­lo­gai va­di­na gy­vu evo­liu­ci­jos mu­zie­ju­mi. Ek­va­do­rui pri­klau­san­tį sa­ly­ną, per tūks­tan­tį ki­lo­me­trų nu­to­lu­sį nuo Pie­tų Ame­ri­kos že­my­no, su­da­ro 19 [...]
Lan­ky­to­jai, no­rin­tys pa­ma­ty­ti gar­sią­ją Ro­mos Boc­ca del­la Ve­rità (Tei­sy­bės bur­ną), nuo šiol tu­rės su­si­mo­kė­ti. Už 2 eu­rų mo­kes­tį smal­suo­liai ga­lės iš­vys­ti šį objektą ir nu­si­fo­tog­ra­fuo­ti [...]
Šis mar­gas­pal­vė drau­gu­tė ma­nais į jū­sų mei­lę ar­tė­jant šal­tu­kui ga­li pa­siū­ly­ti sa­vo ši­lu­mą, darbš­čias „ma­sa­žo“ le­te­nė­les bei ra­my­bės su­tei­kian­tį mur­ki­mą. Mėlynakei smul­ku­tei ka­ty­tei [...]
Ki­ni­jos mi­li­jar­die­riaus sū­nus nu­pir­ko sa­vo šu­niui aš­tuo­nis nau­jau­sio modelio „iP­ho­ne“ te­le­fo­nus.
Įtam­pa, stre­sas, prieš­iš­ku­mas, pyk­tis, dep­re­si­ja, ne­ri­mas, pa­vy­das. Ko­kią įta­ką svei­ka­tai da­ro vi­sos šios ne­igia­mos emo­ci­jos? Jos – tar­si kli­jai, la­šas po lašo užk­li­juo­jan­tys  šir­dį [...]
Moks­li­niai ty­ri­mai ro­do, kad net apie treč­da­lis vi­sų nėš­tu­mų bai­gia­si per­si­lei­di­mu, be to, pa­si­tai­ko at­ve­jų, kai jis įvyks­ta taip anks­ti, kad mo­te­ris nė ne­spė­ja su­ži­no­ti, kad lau­kė­si. To­kių [...]
Pe­ru pie­tuo­se pa­upį tvar­kę dar­bi­nin­kai ap­ti­ko da­lį se­no­vės in­kų al­to­riaus, ku­ris bu­vo lai­ko­mas din­gu­siu, tre­čia­die­nį pranešė Kul­tū­ros mi­nis­te­ri­ja.
Aji Cha­ra­pi­ta rū­šies ai­trio­ji pa­pri­ka yra maž­daug žir­nio dy­džio. Kaip skel­bia­ma, ki­log­ra­mas šių prie­sko­nių ga­li kainuoti tūks­tan­čius eu­rų.
Komentarai
Dienos klausimas
Ar išvados dėl numušto Malaizijos keleivinio lėktuvo pakeis Vakarų politiką Rusijos atžvilgiu?
Taip. Vakarai su Rusija elgsis griežčiau
Ne. Toliau bus vykdoma "dialogo ir kompromiso paieškos" politika
Išvados dar labiau išgąsdins Vakarus. Pozicija Maskvos atžvilgiu taps švelnesnė
Man nerūpi
horoskopai
SVARSTYKLĖS

SVARSTYKLĖS

Vi­są sa­vai­tę ka­muos sa­vi­raiš­kos prob­le­mos. Ypač skaus­min­gai rea­guo­si­te į vi­so­kiau­sio plau­ko su­var­žy­mus ir ap­ri­bo­ji­mus. Iš ap­lin­ki­nių ga­li­te ti­kė­tis tik įvai­riau­sių ban­dy­mų kaip nors pa­si­nau­do­ti ju­mis sa­viems tiks­lams. Penk­ta­die­nis - ri­bi­nė die­na. Daug kas baig­sis ir daug kas pra­si­dės.

Daugiau

Komentuojami