PASAULIS

Ilgas Lietuvos futbolininkų pralaimėjimų šleifas

2008 06 07 0:00

Lietuvos nacionalinės rinktinės nesėkmių seriją pratęsė jaunieji futbolininkai. Trijų komandų Baltijos taurės jaunimo (iki 21 metų) futbolo turnyro nugalėtoja tapo varžybų šeimininkė Latvijos vienuolikė.

Ji 1:0 įveikė antrojoje pozicijoje likusius Lietuvos bendraamžius. Lietuviai galėjo pasiguosti, kad jiems pavyko rezultatu 4:0 įveikti paskutiniąją vietą užėmusius estus. Tuo metu Lietuvos jaunių ir jaunučių rinktinėms nepavyko atsilaikyti ne tik prieš Latvijos, bet ir prieš Estijos futbolininkus.

Labai prastai pasirodė Lietuvos jaunių (iki 19 metų) rinktinė. Baltijos taurės futbolo turnyro Estijoje autsaiderės pozicijoje likusi Lietuvos jaunių rinktinė latviams pralaimėjusi 0:5 bei 0:1, turėjo pripažinti estų pranašumą. Turnyro nugalėtoja tapo Latvijos vienuolikė, ketvirtadienį 2:0 įveikusi antrojoje pozicijoje likusius Estijos bendraamžius.

Du pralaimėjimus Baltijos futbolo taurės turnyre patyrė ir Lietuvos jauniai (iki 17 metų). Per pirmąjį mačą lietuviai 0:1 nusileido Estijos vienuolikei, per antrąjį - latviams 1:2. Po šių nesėkmių Lietuvos rinktinė liko 3-iojoje vietoje.