LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITZAPAD-2017
SOČIS 2014

Antro stebuklo sukurti nepavyko: Latvijos ledo ritulininkai suklupo ketvirtfinalyje

2014 02 19 21:55

Latvijos ledo ritulininkai baigė istoriniu tapusį žygį Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse. Latviai buvo arti pratęsimo su olimpine čempione Kanada, tačiau po atkaklios kovos suklupo prieš kanadiečius – 1:2.

Kanados ledo ritulininkai jau rungtynių pradžioje parodė, jog latviams šiame mače bus beprotiškai sunku. 13:37 min. kanadiečius į priekį išvedė Patrickas Sharpas. (1:0). Visgi latviai neišsigando – jau po dviejų minučių, 15:41 min. vienas prieš varžovų vartininką likęs Lauris Darzinis nukreipė ritulį į Kanados vartus (1:1).

Antrajame kėlinyje nė vienos komandos ledo ritulininkai nesugebėjo pasižymėti, nors abi ekipos turėjo puikius šansus išnaudoti varžovų uždirbtas baudos minutes – 1:1.

Trečiajame kėlinyje atrodė, kad žaidimas persikels į pratęsimą, bet latvių svajonė subliuško. 51:09 min. dviejų minučių baudą gavo Georgijus Pujacas. Praktiškai pasibaigus visam baudos laikui kanadietis Shea Weberis 53:06 min. pelnė įvartį, kuris, kaip pasirodė, buvo pergalingas Kanados ledo ritulio rinktinei – 2:1.

Primename, jog Latvija kiek sensacingai olimpinių žaidynių aštuntfinalyje 3:1 nugalėjo pasaulio vicečempionus šveicarus.

Kituose trijuose mačuose Švedija 5:0 sutriuškino Slovėniją, Suomija 3:1 pranoko rusus, o JAV 5:2 palaužė Čekiją.