LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATAŠVIETIMAS

Įnirtingame mače JAV ledo ritulininkai palaužė Rusiją

2014 02 15 19:42
Reuters/Scanpix nuotrauka

Rusijos ir JAV ledo ritulininkų mūšis – bene svarbiausias šeštadienio įvykis olimpiniame Sočyje.

Dramatiškas rungtynes po baudinių serijos rezultatu 3:2 laimėjo amerikiečiai, o mačo didvyriu tapo T.J.Oshie, realizavęs visus keturis JAV baudinius (olimpinio turnyro taisyklės leidžia baudinius mušti tam pačiam žaidėjui).

A grupės lyderių susitikime rusus antrame kėlinyje į priekį išvedė Pavelas Daciukas, tačiau amerikiečiai sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą. Pasižymėjo Camas Fowleris ir Joe Pavelskis.

Vis dėlto Rusijos komandai pavyko išlyginti rezultatą, kai antrą kartą pasižymėjo P.Daciukas – 2:2.

JAV rinktinė turėjo puikią progą išplėšti pergalę per pratęsimą, tačiau rusų vartininkas Sergejus Babrovskis stebuklingai apsigynė buo Patricko Kane'o išpuolio.

Taigi per pratęsimą vartai išliko sausi, o baudinių serijoje sėkmė lydėjo amerikiečius, kurie ją laimėjo 1:0 ir bendru rezultatu 3:2 įveikė šeimininkus.

JAV – Rusija 3:2

29:15 [0 - 1] Pavel Daciukas

36:34 [1 - 1] Camas Fowleris

49:27 [2 - 1] Joe Pavelskis

52:44 [2 - 2] Pavel Daciukas

65:00 [3 - 2] T. J. Oshea