LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA
SOČIS 2014

Sočio žaidynėse – seserų triumfas

2014 02 09 9:15
Chloe ir Justine Dufour-Lapointe pasipuošė aukso ir sidabro medaliais. Reuters/Scanpix nuotrauka

Moterų gūbrinio nusileidimo trasoje niekas neprilygo seserims iš Kanados.

19-metė Justine Dufour-Lapointe (22,44 tšk.) pasipuošė aukso, o 22-ejų Chloe Dufour-Lapointe (21,66 tšk.) – sidabro medaliais.

Tik bronza turėjo tenkintis čempionės titulą gynusi amerikietė Hannah Kearney (21,49 tšk.).

Įdomu, kad šioje rungtyje varžėsi net trys Dufour-Lapointe seserys, bet vyriausia, 24-erių Maxime, į finalą nepateko, o galutinėje įskaitoje užėmė 12 vietą.

Verta pažymėti, kad seserys olimpinį auksą ir sidabrą toje pačioje rungtyje iškovojo pirmą kartą nuo 1992-ųjų olimpiados Albervilyje (Prancūzija), kur čempione ir vicečempione tapo rogutininkės seserys Neuner.