LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA
SOČIS 2014

Sprinto rungtyje Lietuvos slidininkai atrankos barjero neįveikė

I.Ardišauskaitė

Sočyje vykstančiose žiemos olimpinėse žaidynėse startus tęsia Lietuvos sportininkai. Šiandien moterų as­me­ni­nėse sprin­to lenk­ty­nėse Ingrida Ardišauskaitė tarp 67 dalyvių liko 62-a. Vyrų varžybose Vytautas Strolia tarp 86 sportininkų buvo 70-as.

Į ketvirtfinalį pateko po 30 stipriausių sportininkių.

I.Ardišauskaitė distancija įveikė per 2 min. 55,24 sek. Tai 23,17 sek. lėčiau nei greičiausiai šliuožusi norvegė Maiken Caspersen Falla.

V.Strolios laikas - 3 min. 55,48 sek. Atrankos varžybose laimėjo norvegas Ola Vigenas Hattestadas, šliuožęs 27,13 sek. greičiau už lietuvį.

Ketvirtadienį I.Ardišauskaitė startuos 10 km lenktynėse klasikiniu stiliumi. V.Strolia penktadienį varžysis 15 km lenktynėse klasikiniu stiliumi.