LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA
SOČIS 2014

T.Kaukėnas finišavo 40-as

Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse dalyvaujantis biatlonininkas Tomas Kaukėnas pirmadienį 12,5 km persekiojimo lenktynėse užėmė 40-ą vietą.

Distanciją T.Kaukėnas įveikė per 36 min. 49,8 sek.

Lietuvos biatlonininkas pro šalį šovė tris kartus.

Greičiausias buvo prancūzas Martinas Fourcade'as (33 min. 48,6 sek.). Antras liko čekas Ondrejus Moravecas, nuo jo atsilikęs 14,1 sek., trečias - prancūzas Jeanas Guillaume'as Beatrix, finišą pasiekęs 24,2 sek. vėliau už auksą laimėjusį savo tautietį.

Ketvirtas liko 40-metis norvegas Ole Einaras Bjoerndalenas, po olimpinių žaidynių planuojantis baigti sportininko karjerą. Šeštadienį laimėjęs 10 km sprinto rungtį, jis iškovojo 12-ą olimpinį medalį, išlygindamas savo tautiečio Bjoerno Dahlie rekordą. Šįsyk iki medalio jam pritrūko vos 1,7 sek.