„Australian Open“ finale N. Djokovičius įveikė A. Murray

2015 02 01 17:00
N. Djokovicius finale įrodė pranašumą prieš A. Murray (pirmas iš dešinės). AFP/Scanpix nuotrauka

Novakas Djokovičius pateisino stipriausio planetos tenisininko vardą sekmadienį Melburne (Australija) pasibaigusiame „Didžiojo kirčio“ serijos „Australian Open“ turnyre.

Sekmadienį vykusioje turnyro finalinėje dvikovoje serbas 7:6, 6:7, 6:3, 6:0 nugalėjo britą Andy Murray (ATP-6).

Per savo karjerą N. Djokovičius „Australian Open“ čempionu tapo penktą kartą. Turnyro nugalėtojui atiteko 2000 ATP reitingo taškų ir 3,1 mln. Australijos dolerių.

Primename, kad "Australian Open" moterų vienetų varžybų čempione tapo amerikietė Serena Williams, finale įveikusi rusę Mariją Šarapovą.