LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATAŠVIETIMAS
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

„Bayern“ ir „Real“ be vargo pasiekė Čempionų lygos ketvirtfinalį

2017 03 08 11:27
Arsene"o Wengero treniruojamas klubas "Arsenal" per dvejas Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynes praleido 10 įvarčių.
Arsene'o Wengero treniruojamas klubas "Arsenal" per dvejas Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynes praleido 10 įvarčių. Reuters/Scanpix nuotrauka

Per atsakomąsios UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynes nei „Napoli“, nei „Arsenal“ visiškai nepasipriešino turnyro favoritams iš Ispanijos ir Vokietijos.

Madrido „Real“ futbolininkai Italijoje 3:1 (0:1) nugalėjo „Napoli“ ekipą. Pirmoji dvikova Madride baigėsi tokiu pačiu rezultatu. „Real“ į ketvirtfinalį pateko jau septintą sezoną iš eilės.

„Napoli“ intrigą išlaikė tik vieną kėlinį. Drieso Mertenso įvartis 24 minutę išvedė šeimininkus į priekį. Tačiau po pertraukos Italijos klubo vartininkui teko tris sykius traukti kamuolį iš vartų tinklo. Du įvarčius per penkias minutes įmušė Sergio Ramosas, o per teisėjo pridėtą laiką pasižymėjo Alvaro Morata.

Vokietijos klubas „Bayern“ išvykoje taip pat pakartojo tokį patį rezultatą, kaip ir savo aikštėje: namie Miuncheno ekipa prieš „Arsenal“ komandą laimėjo 5:1, antradienį Anglijoje vokiečiai vėl įmušė penkis įvarčius, į savuosius praleisdami tik vieną.

Tiesa, vienintelį įvartį Arsene'o Wengero treniruojamas klubas „Arsenal“ pelnė pirmasis (20 minutę pasižymėjo Theo Walcottas), taip suteikdamas savo žiūrovams šiokių tokių vilčių. Jos buvo greitai sužlugdytos antrojo kėlinio pradžioje. 55 minutę 11 m baudinį realizavo Robertas Lewandowskis (lenką pargriovusiam Laurentui Koscielny teisėjas parodė raudonąją kortelę). Likę dešimt šeimininkų žaidėjų netrukus visiškai palūžo. Vienas po kito į anglų vartus įvarčius mušė Arjenas Robbenas, Douglas Costa ir Arturo Vidalis.

Įdomu, jog Londono klubas savo aikštėje iki šiol niekada nebuvo praleidęs penkių įvarčių.