"Devils" su D.Zubrumi nežais NHL atkrintamosiose varžybose

2014 04 10 12:26
D.Zubrus USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariajame sezone keturiasdešimt antrą pergalę 80-ose rungtynėse iškovojo Kolambuso klubas "Blue Jackets" ir užkirto kelią į atkrintamąsias varžybas Naujojo Džersio komandai "Devils", kurioje žaidžia Dainius Zubrus.

Tai - liūdna žinia "Devils" klubo gerbėjams. Užtat Lietuvos ledo ritulio aistruoliai tiksi netrukus sulaukti D.Zubraus Lietuvos rinktinėje, kuri jau kitą savaitgalį Vilniuje startuos pasaulio ledo ritulio I diviziono B grupės čempionate.

Keturiasdešimt antrą pergalę 80-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei po penkerių metų pertraukos vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrino 7 vietą šešiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Kolambuso "Blue Jackets" (91 tšk.) klubas. Tokiu būdu jis iš tolesnės kovos dėl Stenlio taurės eliminavo 10 pozicijoje Rytuose esančią Naujojo Džersio komandą "Devils" (84 taškai po 79 mačų) komandą su D.Zubrumi.

Trečiadienį svečiuose 16 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Blue Jackets" 3:1 (3:0, 0:0, 0:1) nugalėjo 8 pozicijoje šešiolikos komandų Vakarų konferencijoje esančius Dalaso "Stars" (89 taškai) ledo ritulininkus. Šiems tai buvo 41-oji nesėkmė per 80 rungtynių. "Blue Jackets" atkrintamosiose varžybose žais antrą kartą per visą komandos istoriją.

Kitų trečiadienio NHL pirmenybių reguliariojo sezono mačų rezultatai: Čikagos "Blackhawks" - Monrealio "Canadiens" 3:2 (po pratęsimo); Pitsbergo "Penguins" - Detroito "Red Wings" 4:3 (po baudinių); Kalgario "Flames" - Los Andželo "Kings" 4:3 (po baudinių); Anahaimo "Ducks" - San Chosė "Sharks" 5:2.