LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

„Energija“ sirgaliams padovanojo dar vieną puikią pergalę

R.Mikalkevičiūtės nuotrauka

Pirmadienio vakarą Elektrėnų ledo rūmuose „Energijos“ ledo ritulininkai sukūrė dar vieną puikų scenarijų susirinkusiems sirgaliams – po pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai atsilikinėdami dviem įvarčiais, įveikė varžovus iš Gomelio 4 – 3 (0:2, 2:0, 2:1).

Rungtynės nuo pat pradžių buvo labai aktyvios - tik primojoje dalyje labiau sekėsi svečiams. Po pertraukos grįžę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino, o trečiojoje rugtynių atkarpoje per kelias minutes pelnę du įvarčius „Energijos“ ledo ritulininkai nulėmė susitikimo baigtį.

Vartus vėl patikimai gynė patyręs Nerijus Dauksevičius.

Dovydas Kulevičius po rungtynių teigė: „tai buvo dvi puikios rungtynės, kurias mums pavyko laimėti tik po labai atkaklios kovos. Visi žaidėjai padarėme didžiulį darbą aikštėje, už ką ir nusipelnėme sirgalių ovacijų“.

Po įvartį „Energijai“ pelnė: Deividas Kazlauskas (22:39), Šarūnas Kuliešius (35:01), Andrius Židkovas (43:21) ir Paulius Gintautas (45:01). Svečių gretose pasižymėjo: Nikita Jurčenka (9:10), Aleksandras Pastuchovas (16:55) ir Nikita Ustinenka (55:00).

Po 24 – os pergalės Baltarusijos „Aukščiausioje“ lygoje elektrėniškiai, surinkę 76 – is taškus lieka antroje vietoje.

Sausio 17-18 dienomis „Energijos“ vyksta į Minską, kur jėgas išbandys su „Junior“ (72 tšk.) klubu, užimančiu 4-ą vietą.