„Gintra-Strektė-Universitetas“ neleido suabejoti savo pranašumu

2014 04 01 13:14
Alfredo Pliadžio nuotrauka

Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės jau aštuntą kartą iš eilės laimėjo Lietuvos uždarų patalpų riedulio čempionatą. Nuolatinės šalies čempionės 2014-ųjų čempionate laimėjo visas 10 žaistų rungtynių.

Per paskutiniąsias čempionato varžybas „Gintra-Strektė-Universitetas“ net 15:1 (6:1) nušlavė „Kelmę“ ir 5:2: (2:0) palaužė ilgametes principines varžoves – Vilniaus „HFTC-Tauro“ moteris.

Pastaroji komanda pirmą kartą turėjo tenkintis vos bronzos apdovanojimais. Sostinės derbyje „HFTC-Tauras“ savaitgalį pralaimėjo ir antrąsias rungtynes „Žuvėdrai-Taurui“ - šį kartą 2:3 (0:1). Po pirmojo kėlinio „Žuvėdra-Tauras“ pirmavo 1:0, tačiau po pertraukos „HFTC-Tauras“ ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vis dėlto antrojo kėlinio pabaigoje išryškėjo ilgesnio „Žuvėdros-Tauro“ atsarginių žaidėjų suolo ir jaunesnio amžiaus nauda. Perėmusios iniciatyvą šios ekipos žaidėjos pačioje mačo pabaigoje išplėšė pergalę ir džiaugėsi iškovotais sidabro apdovanojimais.

Pasibaigus paskutiniesiemms čempionato mačams buvo apdovanotos ir geriausios žaidėjos. Geriausia turnyro riedulininke buvo išrinka Renata Eimontaitė („HFTC-Tauras“), geriausia vartininke – Olga Maksimovič („Žuvėdra-Tauras“), o rezultatyviausios žaidėjos titulą iškovojo Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ lyderė Donata Grigienė (28 įvarčiai).