„Giro d'Italia“ lenktynėse R.Navardauskas – 87-as

2013 05 26 19:38
R.Navardauskas LaPresse/Scanpix nuotrauka

Italijoje finišavusias prestižines, jau 96-ąsias istorijoje, daugiadienes dviračių lenktynes „Giro d'Italia“ laimėjo italas Vincenzo Nibali. 28-erių Kazachstano komandos „Astana“ narys šiose lenktynėse triumfavo pirmą kartą.

V.Nibalis antrąją vietą užėmusį kolumbietį Rigoberto Uraną („Sky“) pranoko 4 min. 43 sek. Trečioje vietoje finišavo australas Cadelis Evansas (BMC, +5.52).

Lietuvis Ramūnas Navardauskas („Garmin-Sharp“), laimėjęs vieną etapą, kartą finišavęs antras ir kartą ketvirtas, galutinėje įskaitoje užėmė 87-ąją vietą.

25-erių Lietuvos dviratininkas nuo nugalėtojo atsiliko 2 val. 34 min. 27 sek.

Iš viso klasifikuoti 168 dviratininkai. Jie įveikė daugiau nei 3300 km.

R.Navardauskas laimėjo 11-ąjį etapą, 17-ajame etape buvo antras, 16-ajame etape – ketvirtas, o antrajame etape – septintas.

R.Navardauskas „Giro d'Italia“ lenktynių finišą pasiekė ir pernai (137-oji vieta), kai kurį laiką vilkėjo net rožinius lyderio marškinėlius.

Ramūnas Navardauskas (AFP/Scanpix nuotr.)

Paskutinį, 21-ąjį, etapą sekmadienį po finišo sprinto laimėjo britas Markas Cavendishas („Omega Pharma-Quick Step“). Jis 197 km nuvažiavo per 5 val. 30 min. 9 sek. M.Cavendishas šiose lenktynėse laimėjo net penkis etapus.

Antrą kartą šiose lenktynėse dalyvavęs R.Navardauskas (+1.38) sekmadienį finišavo 129-as.