„Granitas-Gaja-Karys“ 13 įvarčių skirtumu palaužė šiauliečius

2014 12 14 15:56
„Granitas-Gaja-Karys“ LRF nuotrauka

Kaune dvikova tarp vietos „Granito-Gajos-Kario“ rankininkų ir Šiaulių „SM Dubysos-Gubernijos“ atstovų baigėsi pirmasis Lietuvos „Vivus.lt rankinio lygos“ pirmenybių ratas. Granitiečiai Kauno sporto halėje išplėšė užtikrintą pergalę 13 įvarčių skirtumu – 36:23 (18:13).

Pirmąjį kėlinį šiauliečiai dar garbingai priešinosi, tačiau antrojo kėlinio pradžioje, įjungę aukštesnę pavarą, „Granito-Gajos-Kario“ rankininkai sužaidė atkarpą 6:0 ir dėl nugalėtojo jau niekam nekilo abejonių.

Kauno rankininkus į pergalę vedė 6 (1 iš 7 m) įvarčius įmetęs Deividas Virbauskas, 5 (2 iš 7 m) pridėjo Vaidas Drevinskas, 4 – Paulius Šarkauskas.

Iš Šiaulių komandos išsiskyrė Gabrielius Virbauskas, įmetęs 8 įvarčius (3 iš 7 m), Tomas Klungevičius pridėjo 6, Mindaugas Nakvosas – 3 įv.

Kauniečių pergalė (5 pergalės, 2 lygiosios, 2 pralaimėjimai) kilstelėjo juos į ketvirtąją turnyro lentelės poziciją, o šiauliečiai (2 pergalės, 7 pralaimėjimai) išliko aštunti.

„Vivus.lt rankinio lygos“ komandos kurį laiką galės atsikvėpti, ramiai išanalizuoti savo klaidas bei pasikrauti jėgų, kadangi artimiausios pirmenybių rungtynės bus žaidžiamos tik 2015 metų sausio 14 dieną.