LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

„Hoptrans-Sirenų“ sąskaitoje – triuškinanti pergalė

2017 02 25 17:28
lmkl.lt  nuotrauka

Lengvą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (13/9), kurios svečiuose 95:46 (25:13, 19:14, 21:13, 30:6) nugalėjo Ukmergės „Vilkmergę“ (2/20).

Rungtynes spurtu pradėjo „Hoptrans-Sirenos“, kurios jau įpusėjus kėliniui pirmavo dviženkliu skirtumu – 14:3. Aukštą tempą viešnios išlaikė iki kėlinio pabaigos ir buvo priekyje – 25:13.

Antrajame kėlinyje komandų puolimas kiek išsilygino, tačiau garliaviškės ir toliau įtikinamai pirmavo. Įpusėjus ketvirčiui „Vilkmergė“ turėjo 16 taškų deficitą (20:36), tačiau jų pastangų labiau priartėti nepakako. Prieš antrąją mačo dalį „Hoptrans-Sirenos“ ir toliau pirmavo įtikinamai – 44:27.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, o garliaviškės ir toliau ženkliai pranoko savo varžoves. Prieš lemiamą ketvirtį LMKL čempionės turėjo net 25 taškų pranašumą – 65:40. Paskutiniame ketvirtyje „Vilkmergės“ puolimas buvo visiškkai uždarytas ir ukmergiškės pelnė vos 6 taškus. Tuo tarpu „Hoptrans-Sirenos“ atsakė net 30 taškų, o pergalę šventė rezultatu 95:46.

„Vilkmergė“: Olivia Brown 23, Jolanta Marmienė 12 (6 atk. kam.).

„Hoptrans-Sirenos“: Akvilė Baronėnaitė 16 (8 atk. kam.), Volha Ziuzkova 15, Dalia Belickaitė 11 (6 atk. kam.), Gabrielė Gutkauskaitė ir Eglė Tarasevičiūtė (8 atk. kam.) po 10.