LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

„Kibirkštis“ po didžiosios pertraukos susitvarkė su „Aistėmis-LSU“

2017 03 03 20:50
lmkl.lt (Augusto Didžgalio) nuotrauka

Įtikinamą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Vilniaus „Kibirkšties“ ekipa (17/5), kuri namuose 55:38 (14:14, 15:10, 15:4, 11:10) nugalėjo Kauno „Aistes-LSU“ (8/14).

Jau nuo pat rungtynių pradžios į priekį pabėgo vilnietės ir likus žaisti 3 minutes pirmavo 11:4. Tačiau per likusį kėlinio laiką viešnios surengė spurtą 10:3 ir prieš antrąjį kėlinį rezultatas jau buvo lygus – 14:14.

Antrajame ketvirtyje „Aistės-LSU“ persvėrė rezultatą (17:16), tačiau šeimininkės laimėjo atkarpą 11:2 ir vėl atitrūko – 27:19. Prieš antrąją rungtynių dalį kaunietėms pavyko kiek sumažinti atsilikimą, bet „Kibirkštis“ buvo žingsneliu priekyje – 29:24.

Po didžiosios pertraukos vilnietės įjungė aukštesnę pavarą. „Kibirkštis“ pademonstravo geležinę gynybą ir kaunietėms leido pelnyti vos 4 taškus. Įpusėjus ketvirčiui vilnietės jau turėjo dviženklį pranašumą (37:26), o prieš lemiamą kėlinį pirmavo įtikinamai – 44:28.

Lemiamas ketvirtis rungtynių baigties jau nepakeitė. „Aistės-LSU“ ir toliau strigo puolime, o „Kibirkštis“ tik didino savo pranašumą ir iškovojo įtikinamą pergalę –

„Kibirkštis“: Laurita Jurčiūtė 12, Daugilė Šarauskaitė 8 (13 atk. kam.), Gabija Meškonytė, Laura Juškaitė (8 atk. kam.) ir Dalia Donskichytė po 6.

„Aistės-LSU“: Gintarė Paulauskaitė 10, Dalia Wydra ir Dovilė Saurazaitė (8 kld., 6 per. kam.) po 7.