„Kings“ iškovojo Stenlio taurę

2014 06 14 7:43
Reuters/Scanpix nuotrauka

Los Andželo „Kings“ ledo ritulininkai antrąkart per trejus metus iškovojo Stenlio taurę. Prieš dvejus metus finalo serijoje jie įveikė Naujojo Džersio „Devils“ klubą, šįsyk jų varžovai buvo Niujorko „Rangers“

Finalo serijoje, žaidžiamoje iki keturių pergalių, Los Andželo ledo ritulininkams prireikė penkerių rungtynių. Po pirmų trejų susitikimų jie užtikrintai pirmavo 3-0, tačiau ketvirtosiose rungtynėse Niujorke šeimininkai sugebėjo išvengti pralaimėjimo savo sirgalių akivaizdoje ir sušvelnino serijos rezultatą.

Los Andžele vykusiose penktose finalo serijos rungtynėse rezultatas paaiškėjo tik po dviejų pratęsimų.

Pirmajame kėlinuke „Kings“ gretose pasižymėjo Justinas Williamsas, tačiau antrajame rezultatą išlygino Chrisas Kreideris. Po kelių minučių Los Andželo ledo ritulininkus į priekį vėl išvedė Brianas Boyle'as, bet trečiame kėlinuke Marianas Gaborikas grąžino lygiąsias.

Pirmame pratęsime nepasižymėjo nė vienos komandos ledo ritulininkai, bet antrame šeimininkams įvartį pelnė Alecas Martinezas ir „Kings“ laimėjo mačą rezultatu 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0).

Finalo serijos rezultatas - 4-1 Los Andželo ledo ritulininkų naudai.