LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

„Lietuvos rytas“ 40-ies taškų persvara sutriuškino „Šiaulius“

2017 10 21 19:23

Komandiškai žaidęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ antrą kartą sezone peržengė 100 taškų ribą ir iškovojo šeštąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai be didesnio vargo 101:71 susidorojo su „Šiaulių“ ekipa.

Pirmąsias šešias minutes „Šiauliai“ su „Lietuvos rytu“ žaidė apylygiai (17:17). Vis dėlto, ketvirtį atkarpa 10:3 baigė vilniečiai (27:20). Antrajame kėlinyje svečiai tik dar labiau didino deficitą, kol šis pasiekė 12-os taškų ribą – 45:33.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ įjungė aukštesnę pavarą – per trečiąjį kėlinį pelnė net 34 taškus ir prieš lemiamą ketvirtį viskas jau buvo aišku (79:51). Likusios dešimt minučių tebuvo formalumas ir užtikrintą pergalę švenė vilniečiai – 101:71.